PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31130}

Uczeń szatana

Apt Pupil
7,0 22 128
ocen
7,0 10 1 22128
6,7 6
ocen krytyków
Uczeń szatana
powrót do forum filmu Uczeń szatana

Naprawdę mało brakowało a dałbym 10/10. Jedyne czego mi troche zabrakło to rozwinięcia wątku: niemieckich taktyk zabijania. Liczyłem, że Singer pokaże to np. w snach albo jakichś omamach Todd'a. Tymczasem jedynie pod prysznicem są zwidy o kąpiących się Żydach.
Ogólnie film mocny, wciągający, z dobrą fabuła i jeszcze lepszym wykonaniem aktorskim, bo para Renfro & McKellen mi zaimponowała.
Tak jak ktoś wspomniał z Was obaj bohaterowie to sku..... Trduno się nie zgodzić. Nawet chłopaka nic nie tłumaczy.
Myślałem, że reżysera X-Menów (mimo, że dwójka była świetna) i Supermana nie stać na takie dzieło. Myliłem się i zwracam honor. Zaznaczam, że nie widziałem jeszcze "Podejrzanych".

JESTEM POD WRAŻENIEM PANIE SINGER!

9/10

P.S. Czy ktoś zauważył, że 3-ka aktorów została zaproszona przez Singera. Wiadomo: McKellen'a i Davison'a każdy zna, a czy ktoś zauważył 3-go?:) hehe

- Michael Reid MacKay

ocenił(a) film na 9
Robson_77

Miało być:

- P.S. Czy ktoś zauważył, że 3-ka aktorów została zaproszona przez Singera do "X-menów".
Moja gafa:/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones