PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31130}

Uczeń szatana

Apt Pupil
7,0 22 128
ocen
7,0 10 1 22128
6,7 6
ocen krytyków
Uczeń szatana
powrót do forum filmu Uczeń szatana

zaginiony kotek

ocenił(a) film na 8

W filmie pojawia się scena w której widzimy plakat ze zdjęciem zaginionego kota , identycznego kociaka widzimy w filmie "Oko kota" też na podstawie powieści Kinga

ocenił(a) film na 3
MIRO25

W ogóle zauważyłem, że Stephen King ciągle coś ma do kotów. W wielu jego ekranizacjach (nie czytałem książek, więc nie wiem czy w nich też) są zabijane koty! Przykłady: film "Desperacja" - skorumpowany policjant wiesza martwe koty na znakach drogowych. Film "Smętarz dla zwierzaków" - kot ginie pod kołami samochodu. Film "Lunatycy" - już na samym początku scena z powieszonymi kotami :/ Film "Uczeń szatana"- nazistowski dziad wsadza kota do piekarnika :/ . Facet ma jakąś chorobliwą nienawiść do kotów, które wszędzie w swoich horrorach uśmierca. Zaczynam nie lubić tego gościa :/ Kocham koty i nienawidzę, gdy dzieje im się krzywda, tak samo jak w filmach są brutalnie zabijane. A King chyba to lubi. Gdybym go spotkał to bym mu to wygarnął, albo i nawet ręcznie wytłumaczył co o tym sądzę.

ocenił(a) film na 8
trancefan1986

też lubię kociaki ;-) jednak nie zapominaj, że King pisze przeważnie powieści grozy

użytkownik usunięty
trancefan1986

Śmiechu warte - gdy ludzie emocjonalnie związują się z fikcyjną powieścią/filmem i chcą zrobić krzywdę autorowi za uśmiercanie bohatera (w tym wypadku nieistniejących kotów)

ocenił(a) film na 7
trancefan1986

dobrze, że nie psy, bo zazwyczaj zabijają w filmach psiaki

trancefan1986

King w więszkosci swoich powiesci usmierca też ludzi. W tej sprawie tez byś mu reczne wygarnał co o tym sadzisz, czy raczej ludzie juz cie tak nie interesuja?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones