PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418851}

Uderzenie komety

Comet Impact
5,1 245
ocen
5,1 10 1 245
Uderzenie komety
powrót do forum filmu Uderzenie komety

8/10

ocenił(a) film na 8

tak jak w tytule warty oglądnięcia polecam
PS nie szukajcie w nim tego co możliwe a co nie możliwe tylko oglądajcie z myślą co by było gdyby to wtedy film stanie się przyjemniejszy

aquistr79

nie rozumiem Post Scriptum.

Moim zdaniem jest to jeden z najbardziej realistycznych SF jakie widzialem.

baryluk

Według mnie film jest w niektórych momentach nieco nierealistyczny. /Uwaga spoliery/ Np. uzyskanie zdjęć komety poprzez naciśnięcie odśwież na jakieś stronie internetowej. Albo po co oni na końcu zostają w Pentagonie? Przecież to bez sensu. I jeszcze ta gadka, że albo Ameryka albo cały świat. Przecież odłamki uderzyłyby tylko po jednej stronie Ziemi. Te mniejsze by się spaliły, a większe można by zniszczyć rakietami. Kometa była głownie z lodu, więc odpowiednio silny ładunek nuklearny i by wyparowała. I jeszcze zauważyłem bład. Niby sąd przekazuje obraz i jest widok z boku a zaraz potem widzimy ją na drodze komety i zostaje zniszczona? I dlaczego obraz śnieżył? Żeby realniej wyglądało?

Crusier

Jeszcze tego filmu nie widziałem, ale leci dzisiaj w tv, więc się zobaczy. Polecam filmik, który oglądałem całkiem niedawno, również z kometą w fabule - "Trzy dni" (2008).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones