PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418851}

Uderzenie komety

Comet Impact
5,1 245
ocen
5,1 10 1 245
Uderzenie komety
powrót do forum filmu Uderzenie komety

Po tym zakończeniu nie wiedziałem czy mam się śmiać czy płakać, ale na szczęście ta zebra mnie wyręczyła... :)

ocenił(a) film na 5
Berni111

za dużo "amerika-patriotyzmu"
film tak do40 minuty przypominał te z discovery takie fatalistyczne dokumenty o wulkanach olbrzymach i asteroidach śmierci, ale potem to poziom leci o 3 punkty w dół tak do poziomu średnio-dennego.

ocenił(a) film na 3
KREATOR

Faktycznie trochę za dużo tu tego robienia z Ameryki bohatera ("Stany Zjednoczone muszą przyjąć to uderzenie na siebie!" :)), ale wiesz, co jest jest w tym wszystkim najlepsze?? Że ten film nakręcili Brytyjczycy. :P

ocenił(a) film na 5
Berni111

to już wiem dlaczego początek tak na 6-7/10 się nadawał nawet. Zerżnęli pomysły ze studiów BBC po prostu :D. Ale potem już takie dno... Obejrzałem do końca, ale więcej niż 5/10 nawet za 100 lat temu filmowi nie postawię.

Berni111

co wy piep*rzyscie. Wsrod wszystkich postaci, tylko jedna chciala aby to USA przyjelo na klate ta komete. Reszta uwazala go za wariata. USA wlasnie nie jest tutaj bohaterem! Gdyby rozwalili komete na strzey to by nie tylko nie byli bohaterem, ale by dostali jeszcze bardziej po d*pie (bo by spadlo mnostwo rownie drozgogacych odlamkow na terenie calych USA!).

Film jest zrealizowany wysmienicie.

ocenił(a) film na 5
KREATOR

Jeśli spojrzeć by na ten ameryko-patriotyzm jako swoisty żart
brytyjczyków z amerykańskiego nadęcia, od razu inaczej odbiera się ten
film. ;-)

Berni111

Dokładnie, aż się zdziwiłem kiedy przeczytałem że robili to Brytyjczycy ;) Ale film średni na jeża, jak dla mnie 5/10.

ocenił(a) film na 5
kondzioff

Film średni - fakt. Ale wszystko jest kwestią podejścia. Mając
świadomość, że film był nakręcony na potrzeby telewizji, bez
gwiazdorskiej obsady etc., nie można było oczekiwać, że będzie nie
wiadomo jaki. A tak, jest po prostu ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones