PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741925}
8,9 18
ocen
8,9 10 1 18

Ugly Love
powrót do forum filmu Ugly Love

Colleen Hoover parę dni temu w swoim filmiku na facebooku zapowiedziała, że studio wybrało aktorkę odgrywającą Tate i zostanie ona ujawniona w ciągu kilku tygodni :)

sk8er123

nareszcie :)

sk8er123

I jak? Wiadomo coś już?

linshi

Colleen Hoover gdy była w Polsce promować książkę powiedziała, że do końca kwietnia ujwani nazwisko aktorki, więc teraz musimy czekać jeszcze przez parę dni :( ale jak się dowiem to utworzę nowy wątek z tą cudowną informacją :)

sk8er123

czy już coś wiadomo... ? ja też czekam na tego newsa ;D

more_than_a_woman

Niestety nie :( CoHo powiedziała, że ona nie ma wpływu na studio, które nadal szuka właściwej aktorki i tym samym przedłuża obiecany termin. Ale jeżeli czas sprawi, że dostaniemy idealną Tate, to sądzę, że warto czekać jeszcze troszkę ;)

sk8er123

Wydaje mi się, że oni nie przebierają w kandydatkach a nie mogą znaleźć, bo żadna znana czy mniej znana aktorka nie chce wcielić się w tę rolę, noo takie mam przeczucie ;)

sk8er123

podobno zaczęli kręcić w tym m-cu, całkiem niedawno... dziwne w takim razie, że bez Tate- w ostateczności sceny bez niej ; ))

more_than_a_woman

Serio?? O.o Ale fajnie!! Nieważne, że nie ma Tate - ważne, że jest Miles ;) :3

sk8er123

gdzieś mi to info po ang mignęło ale ile w tym prawdy... przeciągają to w nieskończoność ;)

more_than_a_woman

ahhh niestety :c ale i tak warto czekać i mam nadzieję, że ten film osiągnie ogromny sukces przez co więcej książek CoHo będzie mieć ekranizacje :D

sk8er123

nie uwierzysz, ale dopiero kończę czytać Ugly Love ;>

more_than_a_woman

no co ty?? xD
nie uwierzysz, ale ta książka CoHo poruszyła mnie najmniej i uważam ją za najmniej ciekawą... ale spokojnie, mam duszę mimo to :P
to miłego czytania życzę ;)

sk8er123

spoko, przeczytałam tylko tę książkę tej autorki więc nie mam porównania a i tak uważam ją za lepszą od Greya ; )) pozdrawiam

sk8er123

Colleen Hoover jest jedną z najwybitniejszych pisarek moim zdaniem, i fakt, "Ugly Love" u mnie też nie jest na pierwszym miejscu, ale nie moge doczekać się ekranizacji, o ile wgl cos z tego wyjdzie....

Werka9797

ugly love to moja pierwsza książka Hoover jaką czytałam i mam do niej ogromny sentyment, chociaż uwielbiam prawie wszystkie książki, które wyjdą spod pióra Hoover.

sk8er123

info sprzed 3 tygodni:

Hello to our dear fans and supporters of @uglylovemovie

more_than_a_woman

hi! czy ktos cos juz wie? wiadomo juz kto kogo zagra? czy oni w ogole kreca ten film??

surwals

dopiero teraz zauważyłam, że obcięło mój wpis ;))

Hello to our dear fans and supporters of @uglylovemovie: We have found our Tate! We look forward to sharing our exciting casting news shortly!
(2016-05-03)

sk8er123

a jaką aktorkę wy byście obstawiali??

ja proponuję
http://www.filmweb.pl/person/Hailee+Steinfeld-1128653

http://www.filmweb.pl/person/Dianna+Agron-610742

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones