PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494575}

Ujarzmione konie

Broken Horses
5,5 643
oceny
5,5 10 1 643
Ujarzmione konie
powrót do forum filmu Ujarzmione konie

Na granicy między Meksykiem a Stanami Zjednoczonymi, przydarza się coś wielkiego. Wojna między policją a kartelami narkotykowymi jest gotowa, aby przeobrazić się w kataklizm. Koncertujący skrzypek Jacob (Anton Yelchin), powraca wraz z narzeczoną do swojego rodzinnego domu, aby zobaczyć się ze swoim bratem Buddym (Chris Marquette). Buddy nie jest w stanie uczestniczyć w jego zbliżającym się ślubie, lecz zaprosił brata do siebie, aby mógł on zobaczyć jego nowe ranczo, które niedawno zbudował. Okazuje się, że Buddy ma kłopoty finansowe, ponieważ nie jest w stanie zapłacić za wszystkie prace, które zostały wykonane na jego ranczu. Powoli, fabuła zaczyna się rozwijać, a Buddy nie jest tą osobą, jaką się wydaje.

qaz1

Dzięki za obszerny opis filmu. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
qaz1

Opis ni jak ma się do filmu , Jacob wraca ale bez narzeczonej , Wojny między policją a kartelami nie ma , jest wojna tylko między kartelami ( ale to nie jest główna oś filmu) . Buddy nie ma kłopotów finansowych , jest tylko wykorzystywanym pionkiem do wykonywania " pracy".

ocenił(a) film na 8
m207

Zagadzam się z Tobą w pełni . Zastanawia mnie tylko jak można opisywać film nie oglądając go .

ocenił(a) film na 8
qaz1

Moze wpierw oglądnij film , za nim umieścisz opis filmu w sieci .
Usuń lub zmień ...

Martin7719

W temacie masz jak byk ,,opis sieci,,
filmu nie oglądałem opis z sieci -nie było żadnego więc wrzuciłem-trailera też nie było

ocenił(a) film na 8
qaz1

Super tłumaczenie :)

Martin7719

lepsze tłumaczenie niż trolowanie.-pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
qaz1

Kolego , a co znaczy "trollowanie "? Jestem troche starszej daty i nie bardzo rozumiem Ciebie. Czy zwrócenie uwagi , ze opis filmu zamieszczony przez Ciebie w sieci ,ni jak ma sie do film , nazywasz trollowaniem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones