PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570957}

Ujrzałem diabła

Ak-ma-leul Bo-ass-da
7,4 12 706
ocen
7,4 10 1 12706
6,8 12
ocen krytyków
Ujrzałem diabła
powrót do forum filmu Ujrzałem diabła

Oceny na filmwebie odpowiednio 7,7 i 7,6.
W obu główną role gra Min-sik Choi a filmy są w podobnym klimacie. Dla mnie odrobinę lepszy jest "Ujrzałem diabła"

ocenił(a) film na 7
lamp79

Oldboy zdecydowanie lepszy, Ujrzałem Diabła jest dobrym filmem ale fabuła jest prosta... ginie dziewczyna i jej narzeczony się mści i tyle a Oldboy ma ciekawszą fabułę.

ocenił(a) film na 9
krokodylmariusz

Rzeczywiście w "Ujrzałem diabła" fabuła jest prostsza ale jest filmem jeszcze bardziej brutalnym (scena w taksówce wymiata:)) przez to bardziej zapada w pamięci...

lamp79

"Oldboy" jest poniekąd filmem typu must see a "ujrzałem diabła" swoją brutalnością i odwagą w przedstawieniu wizji no cóż na pewno oferuje nie mniejszą dawkę wrażeń. Oldboy to jednak solidna 9 w mojej opinii za to "ujrzałem diabła" mocne 8 za prostą fabułę przedstawioną w bardzo wyrazisty i odważny sposób, druga sprawa jest taka, że na "I Saw the Devil" części może po prostu zabraknąć nerwów.

lamp79

Z racji iż te dwie produkcje są moimi ulubionymi filmami, mogę jasno stwierdzić, że może i Widziałem Diabła jest lepiej nakręcony, zrealizowany, ładniejszy pod względem montażu itp. no to Oldboy jest po prostu "niesamowitym" dziełem, genialny i niepowtarzalny...Żaden film U.S.A czy europejski nie dorasta nawet do pięt niektórym koreańskim produkcją, a już na pewno nie "Oldboy'owi"

Pozdrawiam fanów !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones