PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570957}

Ujrzałem diabła

Ak-ma-leul Bo-ass-da
7,4 12 706
ocen
7,4 10 1 12706
6,8 12
ocen krytyków
Ujrzałem diabła
powrót do forum filmu Ujrzałem diabła

Scena gwałtu w domu

ocenił(a) film na 5

Scena gwałtu w domu była kompletnie obrzydliwa. Gwałcił dziewczynę która po chwili zaczęła odczuwać z tego przyjemność. Zachciało mi się wymiotować w tym momencie. Co miała ta durna scena nam zobrazować? No ale to Koreańskie kino, co zresztą nie jest dla mnie wymówką.

aplauz

To nie był gwałt. To słaby protest, który wyniknął ze strachu przed swoim partnerem. Przecież mógł usłyszeć. I usłyszał. A że był zajęty czymś inny właśnie wtedy... Myślę, że w innej okoliczności by jej przywalił za to, że pozwoliła tamtemu.
Jaka babka zadawała by się z psychopatą? Tylko kochanka, i osoba która ma w sobie równie mroczną podłość...

ocenił(a) film na 5
joka_2

Dobra dobra. Jej facet coś robił i ona tak bardzo się go bała że pieprzyła się z jakimś obrzydliwym kolesiem. Wiesz że to wszystko co tutaj piszesz to dopowiedzenie? Bo tego na ekranie nam nie pokazano.

Reżyser i tak się nie popisał, więc i wątpię by oni tak to rozegrali.

aplauz

No tak. Ty to widzisz jako gwałt a ja widzę z początku niechciany seks.

"Bała się go tak bardzo, że pieprzyła z "jakimś" obrzydliwym facetem".
Ok, po kolei może:

1. Nie chciała seksu, słabo protestowała, ale nawet nie próbowała krzyczeć i prosić o pomoc.
2. Gdy już dochodzi do stosunku, ten jakiś obrzydliwy koleś zakrywa jej usta by się nie darła. Jego ofiary miały krzyczeć i prosić. Ta dobrowolnie jęki rozkoszy z siebie wydobywała. Tak więc pierwotny strach przed nakryciem. Jej facet psychol, przyjezdny kolo jeszcze gorszy. No, ale rozochociła się i już się nie kryła.
ps. Często partnerzy psycholi nie muszą się martwić o swoją pozycję. Bo skoro już jest z nim związana i akceptuje jego chore uczynki to wszelką frustrację koleś wyładowuje na ofiarach. A nie na partnerce która żyje wśród jego zbrodnii.
3. jakiś koleś to kumpel jej kochasia. Że sama z takim przystała znaczy, że sama jest patologią. W dodatku jej facet mógł usłyszeć, że się bzykają i nic z tym nie zrobił. Seks za przyzwoleniem każdego.
Takie rzeczy tylko u porąbanych ludzi :D
4.

ocenił(a) film na 5
joka_2

Ta scena pewnie była chorym zaspokojeniem seksualnych fantazji reżysera. Możliwe że to nie był gwałt, reżyser nam pokazał najpierw gwałconą kobietę która po chwili odczuwa przyjemność. Obrzydlistwo.

aplauz

Jest wiele filmów w którym są chore sceny. Jak np w Oldboy...
Albo jakieś Kim Duka w których jest ukazane męczeństwo zwierząt.
To chyba tylko tam to przechodzi...

ocenił(a) film na 7
aplauz

człowieku to była wariatka która żyła z gościem który jadł kobiety, pewnie sama je jadła, i ty się czepiasz że ona najpierw się wzbraniała, a potem lizała mu kciuka?

ocenił(a) film na 5
reynewan79

Nie. Po prostu obrzydza mnie ta scena. Tak ciężko to zrozumieć?

ocenił(a) film na 7
aplauz

no to po prostu tak napisz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones