PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570957}

Ujrzałem diabła

Ak-ma-leul Bo-ass-da
7,4 12 645
ocen
7,4 10 1 12645
6,7 11
ocen krytyków
Ujrzałem diabła
powrót do forum filmu Ujrzałem diabła

Jak można z przeciętym ścięgnem achillesa, rozwaloną dłonia i głową normalnie funkcjonować i do tego walczyć

ocenił(a) film na 10
Kristof_3

Kolo mial pakt z diablem. Jest to w "deleted scenes".

użytkownik usunięty
Kristof_3

zawsze jedząc chleb analizujesz czy piekarz mył ręce, nie pluł do ciasta a podczas transportu pieczywa wszyscy mieli rękawiczki jednorazowe?Jeśli tak, to każdy bochenek będziesz jadł ze wstrętem...Co zas do tych kontuzji - poczytaj z jakimi obrazeniami ludzie walczyli, np. na frontach II wojny światowej.

ocenił(a) film na 2
Kristof_3

To akurat jest najmniejszy absurd tego filmu, bo on się składa z samych absurdów. Sam pomysł, by mając mordercę w rękach puścić go wolno, by zabawić się z nim w gierkę poświęcając życie niewinnych ludzi, w tym najbliższych, jest tak z dupy, że tylko zaśmiać się można, ale tak, to że on ręką ze złamanym nadgarstkiem spokojnie morduje, gwałci, prowadzi samochód itd., a mając przecięte ścięgno spokojnie chodzi (czasem tylko delikatnie kulejąc) dopełnia obraz nędzy całości

Ludwig_Feuerbach

A skąd wiesz, że chodził ze ścięgnem przeciętym? Miał na nodze opatrunek, więc możliwe, że ścięgno zostało podwiązane i zszyte.
A co do gierki, to chyba jest to film. A dobry scenariusz właśnie na takich zwrotach akcji, że myśliwy staje się zwierzyną polega.
Co do narażania życia niewinnych widzimy, że wkracza do akcji w odpowiednim momencie, a tego, że psychol uda się do najbliższych po prostu nie przewidział.
Po mędrkowaniu i ocenie widać, że takie filmy powinieneś omijać. Bajki dla dzieci, to odpowiedni gatunek dla ciebie.
A jak nie rozumiesz to tu średnia tego filmu to 7.5 przy ponad 9 tysi głosów, a na imdb 7.8 przy ponad 91!!! tysiącach...

ocenił(a) film na 1
Ludwig_Feuerbach

Ty i tak byłeś dla tego gniota uprzejmy. A po ocenach widać że ludzie przyjmą już każą papkę. Idiokracja niebawem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones