PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763134}

Ukryte działania

Hidden Figures
7,6 65 557
ocen
7,6 10 1 65557
6,1 32
oceny krytyków
Ukryte działania
powrót do forum filmu Ukryte działania

Lubię takie filmy, niby lekkie i przyjemne a jednak mówiące o wielkich sprawach i mega mądrych ludziach - dla mnie te Panie były wybitne! Film niestety potwierdził moje odczucia, że Stany to był (jest) najbardziej rasistowski kraj na świecie - segregacje, podziały, odrzucenie, etc. Straszne, że człowiek może poniżany przez innych tylko ze względu na kolor skóry...
Dla mnie jeden z lepszych filmów w walce o Oscara - pewnie nie zdobędzie tej statuetki ale nominacje jak najbardziej zasłużone! Polecam.

skynet1234

Zgadzam się, że bardzo fajny i pozytywny film. Pokazuje walkę z dyskryminacją od innej strony niż zazwyczaj. Bohaterki pracą i wiedzą udowadniają, że zasługują na takie samo miejsce, jak biali mężczyźni.

http://pudelka-zapalek.pl/ukryte-dzialania/

skynet1234

Nie to, co ojczyzna proletariatu, prawda?

Pref_de_Zoo

Film niestety potwierdził moje odczucia, że Stany to był (jest) najbardziej rasistowski kraj na świecie - segregacje, podziały, odrzucenie, etc.
---
Nie to, co ojczyzna proletariatu, prawda?

skynet1234

Najszczersze wyrazy współczucia. Rośnie nowe pokolenie a zachowanie takie same. Wyrabiasz sobie o czymś zdanie z popłuczyn faktów na podstawie filmu fabularnego, którego celem jest zarabianie pieniędzy? Może trzeba jednak tobie zazdrościć tak prostego sposobu myślenia bo wtedy wszystko łatwo poszufladkować i już jesteś wszystkowiedząca jak co drugi polak. Pozdrowienia z USA, które są inne niż sobie wyobrażasz.

ocenił(a) film na 8
jemspam

Tobie również miłego dnia :-) I spokoju...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones