PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11316}

Ukryte pragnienia

Stealing Beauty
7,2 32 645
ocen
7,2 10 1 32645
5,7 13
ocen krytyków
Ukryte pragnienia
powrót do forum filmu Ukryte pragnienia

Ten film jest poprostu doskonaly - przepiekny, uwielbiam go za klimat za wszystko:) a teraz tez uwielbiam Gazete Wyborcza za wrzucenie go do kolekcji :)

lune

Hmm... 4 maja w GW a już 1 w TVP 2 o 23:50. Wg mnie więc z datą nie trafili specjalnie dobrze.

ocenił(a) film na 8
lune

Zdziwiłam się. Wcześniej był Absolwent i Prawdziwy romans, a tu nagle Ukryte Pragnienia:) Zupełnie się nie spodziewałam. Aż cieplutko się robi, też zaczynam uwielbiać GW.

Co do daty, to nie wiem. Fakt, że ktoś obejrzy na TVP2 i juz nie kupi, bo mu się np. nie spodoba. Jednak z drugiej strony film mógł zaczarować niektórych widzów, którzy nie mieli zamiaru GW kupować.

Zresztą prawdziwy romans też był niedługo przed pojawieniem się w GW. Odstęp czasu był mniejszy, ale mimno wszystko.. ;)

ocenił(a) film na 5
eineDummeTrine

a za tydzień w gazecie wyborczej "skaza" natomiast w dzienniku "Orzeł Wylądował"

ocenił(a) film na 10
lune

Gazete kupiłam
Film objerzałam

w sam raz do "zobaczenia we dwoje" :)

ocenił(a) film na 9
BeeA

Również kupiłam i obejrzałam. Naprawdę piękny film. Dołącza do mojej kolekcji "najlepszych" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones