PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11316}

Ukryte pragnienia

Stealing Beauty
7,2 32 645
ocen
7,2 10 1 32645
5,7 13
ocen krytyków
Ukryte pragnienia
powrót do forum filmu Ukryte pragnienia

Wlasciwie bardzo nudny. Liv Tylor wiadomo nawet szczelnie zapieta pod szyja przkuwa wzrok. Tu trafia do jakies pokreconej bohemy ktora tworza jacys nawidzenie artysci od 7 bolesci, takie marudne bractwo wzajemnej adoracji. Rzecz sprowadza sie do tego kto ja dziabnie pierwszy. W sumie strata czasu.

kubusrozpruwacz666

popieram... strata czasu, z nudów zjadłam chyba z 10 wafelków przy oglądaniu tego ciągnącego się w nieskończoność filmu.

użytkownik usunięty
kubusrozpruwacz666

Jezu, no lepiej tego nie można ująć. Artystowskie nudy, banał i silenie się na oryginalność. Bohaterowie antypatyczni, zarozumiali, wszechwiedzący i faktycznie, wszystko szło ku temu, kto ją (Livkę)pierwszy zażyje. A pokazane to zostało tak, jakby Bertolucci siedział i podglądał lubieżnie w krzaczorach młodą parkę. Irons sprawiał wrażenie starego satyra, ględził wciąż o jednym, zero subtelności, zero klimatu, rozczarowanie, jak cholera. Skąd te zachwyty - nie wiem.

Z różnic w upodobaniach lub z wilgoci. :)

ocenił(a) film na 10
Selma_5

Zdecydowanie z wilgoci ;) xD
A co do mnie to film uwielbiam, ma niepowtarzalny klimat i mogłabym go oglądać w nieskończoność! niestety płytka z nim gdzieś się zapodziała wiec juz chyba od pół roku nie widziałam tego wspaniałego dzieła :(

ocenił(a) film na 5
kubusrozpruwacz666

Nie, no aż tak źle nie jest, taki sobie obrazek z Toskanii, zresztą krajobraz bardzo ładny, postaci faktycznie takie sobie nie wiadomo skąd grono (choć goła Weisz wygląda fajnie), a do tego Liv zaliczył nie ten na którego liczyłem.

ocenił(a) film na 4
kubusrozpruwacz666

No niestety racja :( zdecydowałam się obejrzeć ten film ze względu na te wszystkie zachwyty nad nim o jakich przeczytałam a tu masz! Klapa :/ tylko, że ja raczej odebrałam to w ten sposób, że ci wszyscy ludzi nie czekają na to kto ją pierszy jak to zostało napisane "dziabnie", tylko kogo ona wybierze :P

ocenił(a) film na 10
kubusrozpruwacz666

jak przeczytalam wszystkie wpisy pod Twoim postem i jego samego to mi sie zoladek na lewa strone wywrocil
ten film byl jednych z najleprzych jakie widzialam
wydaje mi sie ze cala jego istota bylo pokazanie tej leprzej nietelewizyjnej wersji seksu ktorego Wy wszyscy sie tam dopatrywaliscie
dla mnie rewelacja i geniusz w kazdej scenie

ocenił(a) film na 10
kubusrozpruwacz666

Zgadzam sie z moim przedmówcą :) piękny...
a jeżeli chcecie pooglądać "dziabanie" to... sami wiecie gdzie znaleść spermomózgi ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones