PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11316}

Ukryte pragnienia

Stealing Beauty
7,2 32 645
ocen
7,2 10 1 32645
5,7 13
ocen krytyków
Ukryte pragnienia
powrót do forum filmu Ukryte pragnienia

O miłości?

ocenił(a) film na 6

Piękna muzyka i piękne krajobrazy to się zgodze. To, że Irons ozdobił ten film, też się zgodze. Ale, że to jest film cudny film o milości to już nie bardzo. Sorry, ale jak dla mnie postać która grała Tyler to młoda dziewczyna, która 4 lata wcześniej pierwszy raz pocalowała faceta i mimo, że go przez ten czas nie widziała to dalej za nim lata i chce stracić dziewictwo ze swoją miłością. A jak się nie udaje z tym to rozgląda się za innymi, a to jakiś anglik, a to ktoś inny i w końcu oddaje się facetowi, którego na dobrą sprawę dopiero co poznała bo przez większość filmu go kompletnie olewała i niezauważała, aż tu nagle dowiaduje się to on napisał do niej list, który tak jej się spodobał i odrazu wielkie love. Nieprzekonuje mnie to.

ocenił(a) film na 7
radwan88

Brakuje mi tu opcji "dobry komentarz" Zdjęcia i muzyka świetne, ale fabuła jak dla mnie za słaba

Efremz

hahaha - bardzo czesto mi brakuje tej opcji:)

ocenił(a) film na 7
radwan88

7/10 przede wszystkim za ścieżkę dzwiękową. Film przyjemny :)

ocenił(a) film na 9
szczekus

Cóż. Mi akurat muzyka nie zaimponowała. Za wszystko inne- krajobrazy, klimat, nastrój, świetną rolę Liv Tyler i kunszt Jeremy Ironsa 9/10.

ocenił(a) film na 6
radwan88

Mam podobne odczucia. Jak na film o niczym jest nawet niezły. Warto było uwiecznić zjawiskową Tyler w jej najlepszym okresie.

ocenił(a) film na 9
radwan88

Jak ty w ogóle nie znasz życia. Na szczęście Bertolucci zna i to on kręci filmy, a nie ty ;)

radwan88

Może po prostu nie potrafisz patrzeć duszą romantyka...Może nie rozumiesz Lucy.

użytkownik usunięty
radwan88

Za Anglikiem się nie uganiała, gwoli ścisłości. Po prostu irytowały ją ciągłe komentarze na temat jej dziewictwa, a jego (co zresztą powiedział) urywający się z dziewczynami koledzy. Faktycznie rydwanie nie rozkminiłeś tematu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones