PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11316}

Ukryte pragnienia

Stealing Beauty
7,2 32 656
ocen
7,2 10 1 32656
5,7 13
ocen krytyków
Ukryte pragnienia
powrót do forum filmu Ukryte pragnienia

film mojego zycia

ocenił(a) film na 10

coz... dla mnie to jest film mojego zycia, to swietosc a o rzeczach swietych sie milczy i oddaje sie im czesc :]

propanbutan

Witam. Witam autora tego postu. Dla mnie jest to także film życia. Obejrzałem go w 1996 roku na festiwalu Camerimage w Toruniu, namówiony przez Dagmarę, której jestem za tą decyzję bardzo wdzięczny. Rzeczywiście, jest to najlepszy obraz filmowy jaki mogę sobie wyobrazić. Nie pozostaję jednak bezkrytyczny. Ostatnio nie podoba mi się jedna z ostatnich scen. Film jest mi jeszcze dodatkowo o tyle bliski, że jako dziecko, podobnie jak Daisy, córeczka włascicieli toskańskiej willi, spędziłem kawał dzieciństwa w całkiem podobnych okolicznościach...

ocenił(a) film na 10
propanbutan

Dla mnie to najpiękniejszy film jaki oglądałem .Oglądałem go niezliczoną ilość razy i będe go oglądał jescze tyle samo albo więcej.UKOCHANY FILM!!!

ocenił(a) film na 10
PIOTR__M

NAJUKOCHAŃSZY, NAJBARDZIEJ ULUBIONY. Od lat siedzi we mnie głęboko z powodu obrazów, muzyki, LIV TYLER i całego nastroju, który tworzy. Jedyny film w którym można się tak rozsmakować, że nawet po latach ciągle go mało...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones