PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11316}

Ukryte pragnienia

Stealing Beauty
7,2 32 645
ocen
7,2 10 1 32645
5,7 13
ocen krytyków
Ukryte pragnienia
powrót do forum filmu Ukryte pragnienia

piekny film z duszą i atmosfera.
Po ogladnieciu od razu miałam ochote na wakacje w Toskanii
pomarzyc zawsze mozna:P

natalka333

Zgadzam się z Tobą :) i może jeszcze do tego jakiś wakacyjny romansik:PP <marzyciel>

ocenił(a) film na 10
natalka333

Rzeczywiście, świetny film. Z początku film zapowiada się na nudny, i jedynym powodem dla którego się go ogląda jest Liv. Jednakże po wkroczeniu Jeremego Ironsa, i obserwowanie dalszego przebiegu zdarzeń staje się rozkoszą.

ocenił(a) film na 10
Marlena_4

tak, mi też się wydawało, że początek jest trochę nudny. ale potem, jak się wszystko rozkręciło, to film był naprawdę boski. w ogóle to jeden z moich ulubionych. mogłabym go oglądać non stop. jest taki, niezwyczajny, powiedziałabym nawet, że dziwny (tzn. ja tak sądzę) i dlatego mnie pociąga. REWELACJA!!!

użytkownik usunięty
natalka333

jak dobrze zobaczyc pozytywne wypowiedzi:) ten film poprostu ma wsobie magie i tajemniczosc...a jeremy irons jak zawsze zachwyca... liv tyler sadze,ze ma najbardziej slodka i niewinna twarz wsrod gwiazd hoolywoodu,ktora budzi sympatie... film pierwsza klasa!:)

ocenił(a) film na 10
natalka333

Zgadzam się całkowicie. Po prostu piękny - trudno go inaczej określić. Obejrzałem 3 razy i za każdym razem mnie zachwyca. Świetna, przeurocza Liv Tyler, tak samo Irons. Zakochałem sie w Toskani. Oglądając film miałem wrażenie jak bym sam był w Toskani. Dzięki niesamowitym zdjęciom "czuje się" upał, duchotę, specyficzną atmosferę tam panującą. Fantastyczne przeżycie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones