PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11316}

Ukryte pragnienia

Stealing Beauty
7,2 32 645
ocen
7,2 10 1 32645
5,7 13
ocen krytyków
Ukryte pragnienia
powrót do forum filmu Ukryte pragnienia

ukryte pragnienia

użytkownik usunięty

Dawno nie widziałe tak pretensjonalnego i groteskowo dekadenckiego filmu z żenującą grą głównej pseudoaktorki

ocenił(a) film na 10

???????
Nie rozumiem twojego komentarza. Liv zagrała mojim zdaniem, może nie doskonale , ale na pewno bardzo dobrze. Lekko, bezpretensjonalnie, wniosla do całego obrazu świeżość i stworzyła doskonałą parę z Jeremym Ironsem. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie kogoś innego w tej roli.

ocenił(a) film na 9

ARGUMENTACJA.....
masz prawo do wlasnego zdania...ale czy je w ogole masz? Aby je miec potrzebna jest argumentacja, a Ty, niestety, nie masz zadnej. Moze Twym zdaniem to oczywiste, ale oswiec nieswiadomych....Hm...a co do gry Liv...coz....zapewne jestes bezrobotnym aktorem, zakompleksionym, nie mogacych zniesc ze inni maja talent...tak? Oj, to czysta zlosliwosc, nie mam ochoty Cie obrazac...Po prostu dziwne jest Twe podejscie. Liv gra niezwykle naturalnie w tym filmie.Co do dekadentyzmu. Owszem. Film jest nieco dekadencki, ale coz z tego?co w tym zlego? I teraz dobra rada na koniec:sprawdz w slowniku znaczenie slowa >>groteska<<, albowiem uzyles go blednie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones