PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836783}

Uksiążęć się

Boyz in the Wood
5,7 673
oceny
5,7 10 1 673
Uksiążęć się
powrót do forum filmu Uksiążęć się

mlodsze pokolenie nie zna sądząc po komentarzach ;) ale starsi fani, tego wymarłego juz w zasadzie gatunku, powinni docenic ;)

ocenił(a) film na 1
miko1980

Jako stoner movie kojaze Pineapple express, czy Harold and Kumar goes to West Castle. Fabuła była logiczna, żarty śmieszne, a bohaterowie nie byli kompletnymi debilami. Get duked zdecydowanie różni się od wymienionych dwóch (pomimo wspólnej stonnerskiej części).
Moje pytanie- do jakich filmów śmiali się młodzi palacze, którym dzisiaj podoba się ten obraz?

ocenił(a) film na 7
Luki

stoner movies to rowniez takie klasyki jak How Hight, Half Baked, Cheech & Chong z tych najbardziej oczywistych.

jak ktos ogladal/wychowal sie na Harold and Kumar czy Pineapple express to ww. tytuły rowniez powinnien kojarzyc. Dla mnie osobiscie bycie filmem typu stoner movie nie oznacza z automatu ze ten film jest smieszny. W jednych głupkowate gagi bawia bo sa autentycznie smieszne , w innych bardziej Żenuja bo sa na siłe wydumane.

nie wiem jakie filmy oglada obecne-młode pokolenie bo sie do niego nie zaliczam (co nietrudno odgadnac po moim nicku filmwebowym).

co do Get Duked - jest to wg mnie stoner movie bardziej wspoleczesny, kierowany do nowego mlodszego pokolenia. Inna sprawa ze ten gatunek jest juz chyba martwy a i młody widz tez mniej kumaty niestety i wychowany na gorszym wspolczesnym kinie nastawionmym na blockbusterowosc i nieodlaczny kubelek popcornu i pol litrowa cole.

Luki

a ogladales film na trzezwo czy zjarany? bo bez odpowiedniego przygotowania nie ma sensu ogladac;p

film wybitny nie jest ale duzo sie dzieje ( nie oczekuje tam logiki , film dosc szybko pokazal ze tam jej za duzo nie bedzie;p) i mozna sie posmiac

ocenił(a) film na 3
miko1980

Niestety nie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones