PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868565}

Ul

Zgjoi
6,8 813
ocen
6,8 10 1 813
6,6 9
ocen krytyków
Ul
powrót do forum filmu Ul

Ja zacznę:
Cenie główną bohaterkę za jej spokój, który jest przy niej w czasie pracy. Mimo braku akceptacji dla swoich działań, jest bardzo opanowana. Jest w stanie uszanować decyzje teścia, który nie chce oddać krwi co mogłoby ułatwić potencjalną identyfikację męża.
Urzekła mnie również scena gdy praca wdów została zniszczona, nikt wtedy nie krzyczał "ale co to, ale jak to, kto za to odpowie"; one cierpliwie zaczęły szukać narzędzi do sprzątania, w ciszy doprowadziły pracownie do porządku - po czym dalej kontynuowały działalność.

ocenił(a) film na 8
Multivein

Mnie urzekła subtelność opowiadania - poznajemy historię bohaterki podglądając jej życie codzienne, pojedyncze gesty, słowa, determinację w jej oczach. Jest delikatny humor i dużo współczucia dla kobiet, które straciły mężów- ale muszą żyć dalej, a opinia publiczna nie chce im pozwolić na normalne życie. Zgrabnie też wykorzystano napisy końcowe do wyjaśnienia epilogu historii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones