PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807157}

Ulepszenie

Upgrade
7,2 49 296
ocen
7,2 10 1 49296
6,1 14
ocen krytyków
Ulepszenie
powrót do forum filmu Ulepszenie

Solidny film.

ocenił(a) film na 8

W przeciwieństwie do filmów, które leniwie wykorzystują ciekawy koncept, ten bazuje na dosyć prostym pomyśle, ale za to ubiera go w przemyślaną historię. Nie znaczy to, że zwala z nóg zwrotami fabuły, ale na pewno chętnie śledzi się akcję. Dobre aktorstwo ze strony Toma Hardiego 2.0 (Logan Marshall-Green) i subtelny element komediowy (dialogi między człowiekiem i komputerem) i mamy dobrą rozrywkę dla fanów sci-fi. Niektóre portale podają film jako horror, ale niestety nie straszy.

ocenił(a) film na 8
aga_chan

Tom Hardy 2.0 - dobre hehe

użytkownik usunięty
Qba

bardzo, ale to bardzo podobny. Momentami miałam wrażenie, że patrzę na Hardy'ego :)

aga_chan

Prawda. Film bazuje na klasycznym pomyśle, ale opowiada historię bardzo ciekawie tak że nie ma czasu się nudzić. Podobne było Tau. Lubię te niskobudżetowe filmy sci-fi gdzie pomysł i fabuła są ważniejsze od efektów,które swoją drogą były całkiem niezłe. Sceny walk oglądało się jak z Matrixa

ocenił(a) film na 6
aga_chan

No właśnie Tau, Black Mirror itp mnóstwo tego ostatnio... Ale nie w tym rzecz, ten Logan to może possać Hardiemu ;-)

alczapsone

Logan jest bardziej wszechstronny od Hardy'ego, któremu bardziej wychodzą role osiłków lub cwaniaków, ale gorzej już z innymi.

drenz

Każdemu, kto ma taką opinię o Tom'ie Hardy'm polecam obejrzeć "LOCKE" albo chociaż "SZPIEGA"... Po seansie zapraszam do ponownej weryfikacji opinii o TH.

ocenił(a) film na 6
brunozaczkowski

EZ, nie jestem psychofanem, ale też wiesz, niż co ludzkie nie jest mi obce ;-)

ocenił(a) film na 9
aga_chan

Tom Hardy 2.0 :)))))))))))))))))))) Ale tak było. :)
Słabość filmu to b. sztuczne sceny walk. W sumie mogłoby ich prawie nie być, też by było OK.
Tak czy owak, film średni do końcówki, ta wymiata.

Pref_de_Zoo

Właśnie sceny walk są świetne, szczególnie ta pierwsza, gdzie Stem robił swoje a bohater swoje.

ocenił(a) film na 10
Pref_de_Zoo

Sztuczne sceny walk świetnie pasują do tego filmu, to że są nierealne idealnie oddają charakter całej historii, prawdziwy upgrade

aga_chan

Film sprawil mi bardzo pozytywna niespodzianke, ciekawy scenariusz ktory tylko z poczatku wydaje sie malo oryginalny, swietna gra glownego aktora (wycwiczone mechaniczne ruchy), fajny zabieg z charakterystycznymi ujęciami kroczącej kamery w takt ruchu bohatera i do tego super dobrana muzyka. Mimo, ze byly momenty slabsze typu przekombinowane "kichnięcie" czy też [spoiler] nieprzewodzenie? prądu podczas walki z Tolanem [/spolier] to i tak jako caloksztalt film robi robote.

ocenił(a) film na 8
aga_chan

Zastanawiam się jaką wadę wzroku trzeba mieć by skojarzyć tego gościa z Tomem Hardym. Jedyne co mają wspólnego to kolor włosów.

ocenił(a) film na 8
ravmu

...za to Benedict Hardie to istny Artur Barciś :)

ocenił(a) film na 8
ravmu

Artur Barciś.exe :) :) :)

aga_chan

Bardzo dobry film. Szkoda że takie pierdoły marvela mają większą reklamę jak filmy typu upgrade.

aga_chan

No no całkiem niezły kawał kina SF. Podobał mi się chyba nawet trochę bardziej niż Venom z TH :). Trzeba przyznać, że Logan to świetny aktor i pokazał tutaj na co go stać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones