PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862005}
6,0 7 688
ocen
6,0 10 1 7688
Ulica Strachu część 3: 1666
powrót do forum filmu Ulica Strachu - część 3: 1666

Zdecydowanie najlepsza część. Pierwszą najlepiej wymazać z pamięci.

ocenił(a) film na 5
Sliwinski

Skoro jest to najlepsza część, to wyjaśnij mi, czemu popisali teksty na ścianach, potem to zamalowali farbą fluorescencyjną i zapalili UV? Jaki cel miała ta lampa UV?

Poza tym przy lampie UV nie powinny im się zęby świecić? Czy chociażby biała bluza tego czarnego (która BTW przez chwilę nawet się świeci, potem chyba ktoś w montażu to naprawił).

ocenił(a) film na 7
iluvatar11

Wiesz, to, że uważam tę część za najlepszą z całej trylogii, nie oznacza, że też najlogiczniejszą :-)

Samo to, że oni chodzili po tym centrum handlowym, jakby to był ich dom, było już dość głupie (-:

Na pewno tu są mądrzejsze głowy, które domyślają się co i jak, ja się nie podejmuje

ocenił(a) film na 7
Sliwinski

Dobre zakończenie średniej trylogii.

ocenił(a) film na 3
Sliwinski

Dla mnie ta część była najgłupsza.Jedynie wyjaśnienie tego paktu z diabłem mi się podobało.Reszta taki typowy odmóżdżacz dla małolatów.Te sceny z marketu i te zasadzki jakby wzięte z filmu,Kevin sam w supermarkecie.Najlepsza była 2 część,dobry Slasher chociaż wyszedł z tego wszystkiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones