PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11319}

Ulice nędzy

Mean Streets
6,8 12 273
oceny
6,8 10 1 12273
6,6 21
ocen krytyków
Ulice nędzy
powrót do forum filmu Ulice nędzy

genialne dzielo!!!!

użytkownik usunięty

nie moge pojac jednego... to nie jest jakis tam film-ciekawostka dla milosnikow scorsese , keitela czy de niro.... do nie jest zaden przecietniak ktorego mozna ot tak sobie obejrzec... to jest pozycja obowiazkowa tak jak pozycjami obowiazkowymi sa ,, taksowkarz" , ,,wsciekly byk" i ,,chlopaki z perajny", wiec dlaczego jest tu tylko kilka skromnych opini? ludzie, no wytlumaczcie mi jak to jest? nie widzieliscie tego filmu czy nie podobal wam sie???
mnie ten film rozpierdala pod kazdym wzgledem!!!!!!!!!!!!
scena w ktorej de niro tlumaczy swojemu wierzycielowi dlaczego jest on frajerem... finalowa jadka ktora dokonuje scorsese... oj, co ja bede zachecal.... nie chcecie to nie ,ogladac nie musicie!

Zgadzam się znakomity film!!!Wstyd ale oglądam go dopiero teraz, tak samo ''Wściekły byk'' oglądałem go wczoraj!! Rewelacja..Te filmy utwierdzają mnie w przekonaniu że Scorsese jest jednym z lepszych reżyserów w historii kina!!!!

ocenił(a) film na 8

rzeczy oczywistych się nie mówi ;) , ale trzeba to powiedzieć gdyby nie ten film kolesie tacy jak tarantino czy kitano nie mieliby skąd czerpać inspiracji. To film wyznaczający nowy kierunek w kinie gangsterskim, cudowny duet de niro-keitel, uczta!!!

Czemu to cię aż tak dziwi?
Ludziom trudno dotrzeć do takiej pozycji. Nie znajdą tego tytułu na ulicznych plakatach zachęcających do kin. Nie znajdą też raczej w samych kinach. Wspomnienie DKF-ów ... A do domowej kolekcji - raczej łatwiej sięgnać po kilkadziesiat złotych na film nowy i ciepły.

ocenił(a) film na 8

Czemu? Nie ma mojej opinii, bo jeszcze nikt ni opublikował polskich napisów do tego filmu:)

ocenił(a) film na 10
Mario_Robak

uważaj co mówisz mario robak bo cie gutek namierzy:d a napisy juz sa wiec film pewnie masz za soba.

ocenił(a) film na 8

Zgadza sie. To doskonały film o ludzkiej nędzy (zarowno materialnej jak i duchowej) oraz rozprawa o moralnych wartosciach znakomicie opowiedziana przez scoprsese. Koniecznie trzeba obejrzec!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones