PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122363}

Uliczny wojownik 2

Sutorîto Faitâ II gekijô-ban
6,9 647
ocen
6,9 10 1 647
Uliczny wojownik 2
powrót do forum filmu Uliczny wojownik 2

Pamietam jak o tym filmie rozpisywano sie w śp. Secret Service. Na tamte czasy byl to prawdziwy mega hit...., zreszta nie, pojde dalej i powiem, ze to najlepsza ekranizacja gry video jaka powstala. Czuje do tego filmu wielki sentyment, nawet dzisiaj, gdy anime sa robione w 100 % na kompach, warto obejrzec ten filmik.
PLUSY
- sensowna fabula (w porownaniu ze SF, w ktorym wystapil Van Dame
- swietny chara design laseczek min. Chun-Li pod prysznicem
- niezle zrealozowane walki, niezla animacja, jak na 1994 rok
- Soundtrack
MInusy
- niektore postacie sa zbyt bardzo przypakowane i przypominaja te z Hokuto no Ken.

ocenił(a) film na 8
Ajatollach

hehehehe tez pamietam recenzje w SS
i tam rowniez gulash zachwycal sie scena prysznicowa ;)



(8,5/10)

nitefiend

Tak tak Secret Service..... dobre to były czasy, Pozdrawiam !!!!

ocenił(a) film na 9
nitefiend

Miałem na VHS nagrywane z Canal+. Oczywiście ze sceną pod prysznicem.

Robson

Dużo sentymentów się posypało, więc ujmę to tak : też pamiętam reckę z Secret Service (chyba najlepsze polskie czasopismo o grach ever) i też miałem nagrane to anime na wideo z c+ :)

ocenił(a) film na 9
Ajatollach

Świetna animacja walk, dziś nie ma już takiej płynności między klatkami. Super muzyka ale tylko w wersji anglojęzycznej, japońska posysała (podobnie jak w Cybercity Oedo 808).

użytkownik usunięty
Mizzrym

oj, nie zgodzę się. nie wiem co w tej techniawie zmieszanej z metalem jest takiego super. muzyka z oryginalnej wersji była dużo bardziej klimatyczna... bardziej anime a mniej holywood...

użytkownik usunięty
Ajatollach

zgadzam się w 99% :) Też mam do tego filmu sentyment. Zresztą dla mnie to jest genialny anime. Pamiętam okładkę Secret Service z nim :) Który to był numer.. 25? :) Zgodzę się z tym co piszesz. Jednak w minusie zamiast tego przypakowania (wcale nie było dopakowane postacie - nie zgadzam się) zaliczam to że niektóre postacie np Blanka, Zangief, Balrog były na prawdę epizodyczne a np Hondy w ogóle nie było. Szkoda. Ale i tak całość mistrz :) I to 1994r ehhhh

użytkownik usunięty

Hondy było więcej niż Zangiefa, Blanki czy Balroga, a z tym ostatnim nawet walczył.

I owszem, postacie były zbyt przepakowane. Szczególnie taki Dhalsim czy Fei Long, albo Dee Jay.

użytkownik usunięty

powinni zrobić, ze dwa lata potem, drugą część gdzie głównym złym był by Akuma :)

Moim zdaniem minusem jest to co napisane było wcześniej. Epizodyczne i niepotrzebne role wielu postaci (Akuma w sumie też się pojawia, siedzi sobie pod murem w Indiach, gdy Honda walczy z Dhalsimem). Poza tym jakoś to się wszystko kupy za bardzo nie trzymało moim zdaniem.

użytkownik usunięty
tomm0

no coś Ty - Akuma siedział pod murem.. No nie żartuj.. ?? Szok..

anyway - moim zdaniem wszystko trzymało się to kupy bardzo.. Pomyśl, że jak by chcieli poprowadzić wątki wszystkich postaci, to anime trwało by tyle co Władca Pierścieni ;))

ocenił(a) film na 8

Siedział z jakimś żarciem było go widać z dala Dhalshim wyczuł moc niby to był Ryu ale ch. go wie czy nie Akuma :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones