PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138719}

Umierający jastrząb

The Hawk Is Dying
7,1 85
ocen
7,1 10 1 85
Umierający jastrząb
powrót do forum filmu Umierający jastrząb

Dziwne że jeszcze brak komentarzy dlatego ja napiszę by zachęcić innych do zobaczenia tego filmu bo sama średnia 8 to za mało. Ja nie wiedziałem czego się spodziewać, po prostu tylko pamiętałem że to film w którym gra Paul Giamatti którego lubię i że nosi ptaka, jastrzębia konkretnie. Nawet nie byłem pewny przynależności gatunkowej tego filmu. Jest to dramat o bardzo ciężkim klimacie. Gra aktorów w tym filmie to poziom pozwalający myśleć spokojnie o nominacjach do oscara. Naprawde oglądając ten film czułem wiele emocji. Ból i obsesja głównego bohatera są namacalne , Giamatti się spisał, tym bardziej że zapewne nie był wcale pewny czy zaraz ten jastrząb którego trzymał na ręce nie skoczy mu do oczu( Tresowany może i być ale nie przewidzisz co zrobi). Sami zobaczcie jeśli macie Cinemax bo gdy już przestaną go powtarzać to czuję że zniknie on z horyzontu... choć takie nie komercyjne filmy często trafiają do gazet.

Klopsik1988

Rowniez musze wypowiedziec sie bardzo pozytywnie o tym filmie.

Trafilem na niego przypadkowo skaczac po kanalach, i nie zaluje. Nie bede sie rozpisywal o czym jest, bo niech kazdy sobie zobaczy i ocenie.Niewiele tez moge dodac do komentarza powyzej, bo w zasadzie wszystko zostalo powiedziane. Proponuje sprawdzic program Cinemaxu i poczekac na powtorke.Polecam kazdemu kto ma ochote na troche inne kino.

smick

A ja nie mam Cinemaxu a bardzo chciałabym ten film zobaczyć... taka jest sprawiedliwość :(

Klopsik1988

Obecna ocena jest trochę do.... a szkoda. :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones