PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727030}

Umysł w ogniu

Brain on Fire
6,9 22 652
oceny
6,9 10 1 22652
Umysł w ogniu
powrót do forum filmu Umysł w ogniu

Życie

ocenił(a) film na 10

Film bardzo mi się podobał głównie ze także choruje na ch.autoimmunologiczna bardzo rzadką diagnozowano mnie 6 m-cy ale niestety wyladowalam na oddz.psych.Z podejrzeniem schizofrenii,ale koniec końców doszli do tego ze to choroba z autoagresji.Żyje i mam się prawie dobrze.

ocenił(a) film na 9
ladygump

Zycze duzo zdrowia. Fajnie ze poastal takich film ktory pokazuje ze nie kazdy jest schizofrenikiem

ocenił(a) film na 9
ladygump

Również życze dużo zdrówka !! :)
strach tylko pomyslec ile osob wyladaowalo w psychiatryku tylko dlatego, że źle zostali zdiagnozowani - a mogli by normalnie żyć. Krew sie mrozi w żyłach ehhh

ocenił(a) film na 7
ladygump

Dzięki za spoiler. Tzn szczerze mi przykro z powodu Twojej choroby, ale przez Twój post od pierwszej chwili wiedziałam na co jest chora. Nie przeszkadzało mi to początkowo, bo sądziłam, że dużo wcześniej to się wyjaśni. A tymczasem się okazało, że oglądałam film, w którym chodziło o zdiagnozowanie choroby a nie jej leczenie, a ja od razu znałam odpowiedź.

Nawinawinawi

Niestety miałem dokładnie tak samo...

ladygump

Proponuję oznaczyć post jako spoiler

ocenił(a) film na 10
ladygump

przepraszam ale nie wiem jak to teraz odkręcić:(













ocenił(a) film na 9
ladygump

Bierzesz Risperon i Pregabalinę? Ja też choruję na ch.autoimmunologiczna .

ocenił(a) film na 10
Leif_Eriksson

Póki co to pochłaniam metotreksat,działa ale dzień po jestem oderwana od rzeczywistości((

ocenił(a) film na 9
ladygump

Jak jesteś oderwana od rzeczywistości? Co czujesz?

ocenił(a) film na 10
Leif_Eriksson

Wysłałam zaproszenie.Jutro porozmawiamy ok?

ladygump

Czy oderwanie od rzeczywistości nie jest zaburzeniem psychicznym?

ladygump

jak długo byłaś na oddziale zamkniętym?

ladygump

masz to samo co główna bohaterka filmu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones