PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727030}

Umysł w ogniu

Brain on Fire
6,9 22 704
oceny
6,9 10 1 22704
Umysł w ogniu
powrót do forum filmu Umysł w ogniu

... tylko w powierzchownej, emocjonalnej ocenie. Mamy do czynienia z czymś w rodzaju współczesnej baśni o Śpiącej Królewnie połączonej z krzepiącą amerykańską przypowieścią o nie poddawaniu się w obliczu przeciwieństw. Oczywiście wiemy, że historia jest prawdziwa i tym bardziej powinniśmy współczuć wszystkim cierpiącym, jednak z drugiej strony od każdego filmu tego typu mamy prawo oczekiwać nieco bardziej uniwersalnego przesłania. Tu go, niestety, nie znajdujemy, a szkoda, bo sam obraz jest bardzo przekonujący, a szczególne brawa należą się odtwórczyni głównej roli.
Jednak żeby nie było tak dobrze, to na koniec mała szpileczka - czy Chloe Moretz naprawdę musiała tak zmasakrować botoksem swoją górną wargę?

ocenił(a) film na 7
Julian_Mach

Botoksem..? Serio...?

ocenił(a) film na 6
moringhan

+moringhan
Jeśli chodzi o powiększanie warg (żeby nie było wątpliwości - ust!), to słyszałem tylko o botoksie. Jeśli znasz inne specyfiki, to mnie oświeć i zdradź ich nazwę/nazwy.

ocenił(a) film na 7
Julian_Mach

No zdecydowanie nie powiększa się ust botoksem, więc pojęcia nie mam gdzie mogłeś o tym słyszeć ;) robi się to kwasem hialuronowym i jeśli już wchodzisz w taką dyskusję to przecież nie trudno znaleźć tę prostą informację w internecie;) a czy aktorka usta powiększyła to nie mam pojęcia.

ocenił(a) film na 6
moringhan

+moringhan
Pozwolę sobie zauważyć, że to nie ja wszedłem "wszedłem w tę dyskusję", tylko Ty nawiązałeś/nawiązałaś do mojego postu. Cóż, jestem mężczyzną i nie mam pojęcia, jakie są specyfiki "upiększające" dla kobiet. Strzeliłem jedyną nazwą, o której (obok silikonu oczywiście!) przeciętni mężczyźni słyszeli, dlatego prosiłem o oświecenie. Sprawdziłem natomiast kwestię ust Chloe Moretz i na Kozaczku, który czytałem pierwszy raz znalazłem informację, że: "Portal Hollywoodlife zapytał kilku ekspertów, co sądzą na temat wyglądu Chloe. Wszyscy byli zgodni, że usta aktorki wyglądają tak, jakby kilka dni temu ktoś wstrzyknął w nie wypełniacz - Restylane lub Juvederm. Lekarze mówią, że taka opuchlizna utrzymuje się przez 7 - 10 dni, po czym usta pozostają pełniejsze, ale nie spuchnięte. Tylko jedna ekspertka zasugerowała, że Chloe mogła powiększyć usta za pomocą makijażu".
Nie podaję linku, bo zdaje się, że Filmweb tego nie toleruje, ale jedno jest pewne - coś z jej ustami jest nie tak, stąd moja uwaga w pierwszym poście.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones