PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92991}
6,6 167
ocen
6,6 10 1 167
Una sull'altra
powrót do forum filmu Una sull'altra

Perversion Story

użytkownik usunięty

Intryga, mimo iż jest przemyślana, to jakiegoś większego wrażenia na mnie nie zrobiła. Nie ma tu żadnych twistów, które by mnie zwaliły z nóg.
Natomiast dwie rzeczy mi się rzuciły w oczy. Pod koniec kiedy jest rozmowa o komorze gazowej i wyjaśnienie całej fabuły, to strażnik stoi obok i słyszy wszystko, a mimo to nie reaguje? Druga sprawa, to fakt, że skazaną osobę już po 1-2-3 dniach chcą wrzucać do komory (wtf?!) W celi śmierci siedzi się co najmniej kilka miesięcy, często się zdarza, że są to lata, a nawet kilkanaście lat! Musi być stuprocentowa pewność, a tutaj śledczy wyraźnie mieli wątpliwości. Strasznie grubymi nićmi to było szyte.
Jeśli jednak przymknie się oko na te niedopatrzenia, to ogląda się całkiem znośnie. Fajny klimacik, śliczna Marisa Mell, zakończenie też mi się podobało.

ocenił(a) film na 6

Strażnik nie słyszał rozmowy, było to wyjaśnione w dialogu. Natomiast nadal można się przyczepić, że nie reagował na rękoczyny. Ale przy tej konwencji można przymknąć na to oko.

Natomiast czas odsiadki przed wysłaniem do komory był z pewnością dłuższy, tylko tak akurat zostało to zmontowane i pokazane. Nie było sprawozdania z procesu, ale po wypowiedziach postaci można się domyślić jak się on potoczył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones