PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11387}

Uniwersalny żołnierz

Universal Soldier
6,6 35 415
ocen
6,6 10 1 35415
5,7 7
ocen krytyków
Uniwersalny żołnierz
powrót do forum filmu Uniwersalny żołnierz

Dobrze, że to parodia

użytkownik usunięty

Inaczej postrzegać tego filmu nie można, bo byłoby z nim marnie. A tak wyszedł zabawny akcyjniak.

Czy nikt nie odebrał tego filmu jako parodię? A te wszystkie miny Lundgrena na końcu, te wszystkie uwagi (np. o pasach w samochodzie). Wiem, Emmerich kręci niezwykłe bzdury (patrz: "Godzilla"), ale jakby spojrzeć na ten film jak na parodię to nawet przyjemnie się go ogląda, a przede wszystkim jest zabawny (nie chodzi mi o to, że tak kretyński, że aż zabawny, tylko żarty się twórcom udały).

Taa... parodia :P

Z perspektywy czasu moze i wyglada smiesznie ale w '92 byl dobrym filmem

użytkownik usunięty
VvX

Raz, nie wygląda śmiesznie, bo ma ładne zdjęcia i akcje nie są przesadzone jak w dzisiejszych filmach.
Dwa, po prostu wszystko wskazuje na to, że to miał być niepoważny film akcji.

ocenił(a) film na 8

Fajnie że to parodia! Dla Mnie świetną parodią był pociąg życia. Ubawiłem się przy nim do łez.

użytkownik usunięty

pamietam to jak dzis,gdy poraz pierwszy widziałem clip grupy BODYCOUNT (gdzies na mtv)i tam pokazane były wstawki z tego filmu, mialem wtedy moze 18 lat,podjarałem sie na maxa mysląc ze tak zajebisty film wychodzi.....lecz od razu po seansie zapomniałem o nim,wielkie rozczarowanie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones