PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547000}

Uniwersytet Potworny

Monsters University
7,1 108 414
ocen
7,1 10 1 108414
6,5 17
ocen krytyków
Uniwersytet Potworny
powrót do forum filmu Uniwersytet Potworny

Dzisiaj wróciłam z kina i cóż... Szczerze mówiąc nie wypadło najgorzej. Co prawda spodziewałam
się z deczka czegoś innego, aczkolwiek tak czy siak film oglądało się w miarę przyjemnie. Było
kilka jako-tako śmiesznych momentów, kilka niespodziewanych zwrotów akcji pod koniec...
Ogółem całkiem nieźle, choć dzieci będą pewnie znacznie bardziej zachwycone (ich śmiechów
podczas seansu nie brakowało :) ). Jednakże pierwsza część moim zdaniem jest lepsza; może
przez sentyment z dzieciństwa, nie wiem. Generalnie żałuję trochę, że nie poświęcono większej
uwagi kreacji Randalla, bo tak naprawdę był on tutaj raczej postacią epizodyczną... W każdym
razie - polecam. ;)
7/10

natiss95

Pierwsza część była bardziej pomysłowa, posiadała więcej humoru no uwielbianą przez wszystkich Boo. "Uniwersytet" zdecydowanie nie dobiega do poziomu swego poprzednika/następcy (w gruńcie rzeczy to to i to), ale nadal "bawi i uczy". Podobały mi się epizodyczne role starych bohaterów (przyznaję że mogliby poświęcić Randallowi trochę więcej uwagi) i sposób w jaki zakończono film. Jak to dobrze że nie "wyrosłem" z takich filmów jak moi "dorośli" rówieśnicy (:

ocenił(a) film na 10
Kubak125

tos pojechal po bandzie
mnie prequel podobal sie zdecydowanie bardziej od "1"
no ale sa gusta i gusciki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones