PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547000}

Uniwersytet Potworny

Monsters University
7,1 108 429
ocen
7,1 10 1 108429
6,5 17
ocen krytyków
Uniwersytet Potworny
powrót do forum filmu Uniwersytet Potworny

Jeśli zaczęli to robić zaraz po 1, to robią to jakieś 12 lat! A jeśli nie wpadli od razu na ten pomysł to czemu zaczęli ją robić? No bo fajnie, że będzie 2, podobała mi się, lecz czemu 12 lat po pierwszej? Jednak popieram ten pomysł!

Neytiri_Fan

widac mieli jakieś powody, dlatego robią to szmat czasu po pierwszej. to
jest tak jak z 3 częścią ToyStory, też jest z przynajmniej 12 lat po
premierze 1 i 2 częsci.

ocenił(a) film na 7
luuuzno

Ciekawe czy wogule bedzie druga czesc. Mam nadzieje ze jednak tak

ocenił(a) film na 8
Neytiri_Fan

Jeżeli w ogóle to powstanie (mam nadzieję, że tak), to weź pod uwagę fakt, że Pixar nie robi seqelów na odwal - ich kontynuacje po ponad dziesięciu latach (patrz "Toy Story 3") są bardzo starannie przemyślane i rozważone. Co prawda tylko jeden film o tym świadczy, ale jestem pewien, że to tylko dlatego, że na razie jest właśnie JEDEN. Mam zaufanie do Pixara, wiem, że nie skopie "Potworów i spółki 2", ale trzeba dać im trochę czasu.

ocenił(a) film na 8
Neytiri_Fan

No cóż, Toy Story 3 po tylu latach bo Andy rósł :) Tak więc tutaj też będzie już nastoletnia Boo :)

ad95am

nastoletnia Boo?? to by było kozackie :D Czekam na 2 i modlę się żeby wyszła

ad95am

Nastoletniej Boo nie będzie na pewno; najpewniej nie będzie jej w ogóle, bo to ma być prequel do pierwszej części Potworów... :)

Neytiri_Fan

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lg5yquwU3C1qdcd71o1_400.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones