PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547000}

Uniwersytet Potworny

Monsters University
7,1 108 394
oceny
7,1 10 1 108394
6,5 17
ocen krytyków
Uniwersytet Potworny
powrót do forum filmu Uniwersytet Potworny

Jak z efektami 3D? Warto wydać na wersję 3D, czy lepiej się ograniczyć do zwykłej cyfrowej? :)

ocenił(a) film na 7
klaudyna936

Ja byłem na 3D w Heliosie i wolałbym obejrzeć zwykłą wersję. Okulary przyciemniane, porysowane, brudne. Czasem zdejmowałem, żeby zobaczyć jakie kolory są w rzeczywistości. Jakichś scen robionych specjalnie pod 3D nie dostrzegłem.

jorger

Dzięki, przydatna opinia. :)

klaudyna936

ja byłam w Cinema na 3D okulary mają całe i zadbane :D ale nie ma tam aż tylu efektów poza kilkoma scenami, żeby warto było wydać więcej (choc to tylko 3 zeta za okulary). Ale film polecam :)

ocenił(a) film na 8
klaudyna936

Nie ma zbyt wielu efektów, więc jak nie pójdziesz na 3d, to zbyt dużo nie stracisz.

ocenił(a) film na 7
klaudyna936

Byłam na 3D i w zasadzie zapomniałam, że w 3D oglądam. Idź na 2D różnicy prawie nie ma.

klaudyna936

Bardzo wszystkim dziękuję. :)

ocenił(a) film na 8
klaudyna936

Ja osobiście lubię projekcje w 3d, nigdy nie mam problemów z oczami, i nie ściągam okularów w trakcie filmu, jeśli masz podobnie to idź na 3d, jeśli nie przepadasz lub jest ci to obojętne to zdecydowanie 2d, niema zbyt wielu szczególnych efektów.

ocenił(a) film na 9
klaudyna936

ja bylam na normalnej wersji i nie narzekam, spoko film :)

adeczka16

Okej. :)

ocenił(a) film na 8
klaudyna936

Ja posiadam minimalnie skrzywiony nos. Na co dzień tego nie widać, ale te okulary mi zjeżdżają i jednym okiem oglądam 3D, drugim 2D :D Także mam najlepsze porównanie i mogę powiedzieć, że nie opłaca się iść na trójwymiar.

Azzurro

hahaha, dzięki. :P

ocenił(a) film na 7
klaudyna936

3d jest do rzyci nie mam pojęcia co w tym filmie było w trójwymiarze, jakaś siatka i parę innych że tak powiem "drobnych szczegółów". Wciskają to 3d w każdy możliwy film co jest zwykłym wyłudzaniem kasy. Dzisiaj byłem w heliosie na tymże filmie i zgadzam się że okulary są brudne, przyciemnione i co chwila je zdejmowałem bo mnie głowa bolała(to samo miałem na Avatarze w tym samym kinie) a ponadto chciałem zobaczyć normalne kolory.

Fanek_3

To lipa. :(
W Cinema na okulary nie narzekam, więc polecam chodzić tam, aczkolwiek w tym wypadku chodziło mi o efekty, a nie jakość okularów, bo na to już niestety wpływu się nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones