PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547000}

Uniwersytet Potworny

Monsters University
7,1 108 414
ocen
7,1 10 1 108414
6,5 17
ocen krytyków
Uniwersytet Potworny
powrót do forum filmu Uniwersytet Potworny

Tylko raz się zaśmiałem z trailera. Drętwy film się zapowiada.

Bzzommbo

A ja za to nie zasiałam się ani razu. W sumie nigdy w życiu nie zaśmiałam się zaśmiałam się ze zwiastuna żadnego filmu, który potem rozśmieszył mnie do łez. Zwiastun jest tylko po to by w jakiś sposób poinformować o powstaniu filmu i zachęcić do obejrzenia. myślę, ze tutaj nie trzeba było zbytnio zachęcać, bo Ci, którym spodobała się 1 część z pewnością wybiorą się i na 2.

Kitty_fw

*zaśmialam

Bzzommbo

Nie każda animacja musi stawiać na śmieszność. "Jak wytresować smoka", "Wall-e" były świetne, a nie były przecież śmiechaczami.

kenexgro

Zgadzam się (WALL-E = Moja ulubiona animacja), jednak Potwory i Ska. w bardzo dużym stopniu stawiały właśnie na śmiech. Patrząc na zwiastuny Uniwersytet Potworny robi to samo jednak z gorszym efektem. Ale nie można przecież oceniać filmu po zwiastunie (: (zwiastun "Jak ukraść księżyc" utwierdził mnie w przekonaniu, że będzie to niezła animacja, a okazała się... dużo lepsza)

kenexgro

gatunek:

Animacja
Dla dzieci
KOMEDIA
Przygodowy

Bzzommbo

Ślepo ufaj gatunkom na Filmwebie, to daleko zajdziesz.

kenexgro

Ale Potwory i Spółka było komedią. Zresztą co ja gadam, idę do kina.

Bzzommbo

Wiem, wiem. Ale na prawdę nie ma co tak mocno sugerować się gatunkami na Filmwebie. Czasem nie najlepiej oddają to, jaki film rzeczywiście jest.

ocenił(a) film na 9
Bzzommbo

tak, a zmierzchy to horrory :)

ocenił(a) film na 7
Bzzommbo

Poczekamy , zobaczymy....Oby było dobrze bo dorównać jedynce będzie cięęęężkooooo...:)

ocenił(a) film na 10
NastyMosquito

a jednak przybilo jedynke.

ocenił(a) film na 7
arek2010

No to teraz muszę obejrzeć!!!:)

ocenił(a) film na 8
arek2010

Przebić to może za dużo powiedziane ale faktycznie bardzo przyjemnie się oglądało ;)

Bzzommbo

Zapowiadał się, ale zapewniam cię - ten film drętwy nie jest.

ocenił(a) film na 8
Bzzommbo

Bardzo przyjemnie się oglądało.Było parę śmiesznych momentów.Historia fajna.Polecam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones