PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547000}

Uniwersytet Potworny

Monsters University
7,1 108 414
ocen
7,1 10 1 108414
6,5 17
ocen krytyków
Uniwersytet Potworny
powrót do forum filmu Uniwersytet Potworny

Zaskoczenie....

ocenił(a) film na 7

Myślałam,ze to będzie kolejna nieciekawa Disney'owa produkcja. Ale jednak się myliłam. Naprawdę bardzo fajne. Ciekawe zwroty akcji. I przede wszystkim zabawny film nie tylko dla małych dzieci. ;)

ocenił(a) film na 8
Poziomkowa13

Nie trzeba iść do kina, żeby się dowiedzieć, że to nie będzie disneyowa produkcja...

ocenił(a) film na 7
Azzurro

Hehe... Nie chodzi mi o to, czyja to jest produkcja, bo wiem, że nie Disneya. Mówiąc o tym Disneyu miałam na myśli większość bajek, które są tam produkowane. Sa one niby takie cool i połowa dzieci cytują teksty z tej bajki a jak to obejrzę okazuję się być po prostu niczym fajnym. I myślałam, ze w tym przypadku tez tak będzie. Ale nie.... Musze przyznać, ze zaskoczyła mnie ta bajka . ;D

ocenił(a) film na 8
Poziomkowa13

Widzę raczej odwrotny trend. Teraz produkuje się więcej filmów animowanych, niż bajek, ale wszystkie kinowe produkcje trzymają raczej wysoki poziom. Mam na myśli te od Dreamworks i Pixara. Disney robi filmy najbardziej pod dzieci.

ocenił(a) film na 7
Azzurro

Może i masz trochę racji . :D

ocenił(a) film na 8
Poziomkowa13

Pewnie mam i nie jest to rzadkie zjawisko :P

ocenił(a) film na 7
Azzurro

Hehe . :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones