PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547000}

Uniwersytet Potworny

Monsters University
7,1 108 414
ocen
7,1 10 1 108414
6,5 17
ocen krytyków
Uniwersytet Potworny
powrót do forum filmu Uniwersytet Potworny

natomiast w tej części filmu poznali się pierwszy raz w collegu... :)
Pomimo małych błędów bajka całkiem fajna, jakoś na niej się nie uśmiałem ale uśmiech na
twarzy zagościł w niektórych momentach :)
7/10

ocenił(a) film na 6
RinOkum

Z tym poznaniem to pewnie nie zwrócili uwagi w pierwszej części. Ale mnie ogólnie denerwuje to że robią sequele filmów pixara po około 10 latach. I to pewnie tylko po to żeby zarobić kasę bo wszyscy pójdą na taki film skoro 1 była fajna. Nie mówię że animacja może być zła, tylko nie będzie już tak fajna jak poprzednik.

użytkownik usunięty
natka17_1998

A w jakim innym celu robi się filmy, jeśli nie żeby "zarobić kasę"?

natka17_1998

Zasadniczo to prequel, a nie sequel. Poza tym według mnie dobrze że robią po 10 latach, może od razu nie mieli dobrego pomysłu? Po co tworzyć film ze słabym scenariuszem, skoro można poczekać dłużej i stworzyć coś lepszego? Jakby robili kontynuacje po jednym roku, to byłby dopiero skok na kasę.

ocenił(a) film na 6
donmaslanoz14

W sumie też racja, ale jakoś dla mnie te filmy nie mają już takiego klimatu. Nie chcę oczywiście oceniać pochopnie, jak obejrzę to stwierdzę czy jest dla mnie fajny : )

donmaslanoz14

To tak jak ze Shrekami było - w miarę szybko się uwijali z kolejnymi częściami i powyżej 2 już nie były tak dobre.

ocenił(a) film na 8
natka17_1998

na pewno zwrócili uwagę, przecież scenariusz "jedynki" musiał być studiowany wielokrotnie w celu zminimalizowania ilości błędów.. Natomiast nie pasowało im poznanie się bohaterów w 5 klasie, to zrozumiałe. Film jest bardzo przyjemny i pełen smaczków (zabawnych raczej tylko dla fanów pierwszej części), najpierw zobacz, a potem oceniaj "jaki będzie".

ocenił(a) film na 6
sliwek1992

Na razie nie oceniam, mówiłam tak ogólnie. A ta 5 klasa to mały błąd, ja nawet nie pamiętam tej kwestii z pierwszej części ; )

natka17_1998

"Zazdrościsz mi urody jeszcze od ogólniaka"

ocenił(a) film na 7
natka17_1998

http://www.youtube.com/watch?v=cvOQeozL4S0

ocenił(a) film na 6
RinOkum

Dzięki, nie widziałam wcześniej tego trailera, więc teraz mi się wyjaśniło : ) Ale oni chyba mówili 4 klasa, a nie 5? Albo ja coś pokręciłam ; )

ocenił(a) film na 8
sliwek1992

I dla fanów "Carrie" De Palmy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones