PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34793}

Upały

Hundstage
7,2 2 125
ocen
7,2 10 1 2125
6,4 8
ocen krytyków
Upały
powrót do forum filmu Upały

tudziez powinniscie miec wersje z człowiekie ktory w trakcie scen wychodzi z plansza na ktorej jest napisane o co chodzi w danej scenie, z reszta czego spodziewac sie po ludziach ktorych gornym pułapem zrozumienia sa komedie typu "lejdis"

a film swietny.

telewizor

Kwestia tego, że ludziom brak obycia w kwestii psychologii, pedagogiki; film bowiem jest interesujący, jeżeli człowiek dostrzega pewne zależności, przyczyny ludzkich zachowań. To także ostra krytyka klasy średniej, patriarchatu.
Dla widza, któremu obce są wyżej wymienione zagadnienia, film powstanie jedynie zlepkiem 'kontrowersyjnych', 'wulgarnych' scen.

ocenił(a) film na 7
n4n4

Ja w filmie zobaczyłem coś, co później zostało pokazane w "Babel" - ludzie, którzy się od siebie izolują i nie potrafią ze sobą rozmawiać, przez co cierpią. Jedynie autostopowiczka jest osobą, która ich wszystkich potrafi jako tako otworzyć, za co zostaje ukarana.

Że brzydcy są? Są brzydcy, bo ludzie są brzydcy. To nie ma być przegląd katalogu z modelkami, tylko naturalizm. 7/10 ode mnie, bo film naprawdę ma coś pod sobą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones