PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810905}

Upadek amerykańskiego imperium

La chute de l'empire américain
6,3 1 151
ocen
6,3 10 1 1151
7,7 7
ocen krytyków
Upadek amerykańskiego imperium
powrót do forum filmu Upadek amerykańskiego imperium

Jak trzeba być głupim, mając doktorat z filozofii, żeby wpaść na pomysł - powierzenia pieniędzy z napadu kryminaliście po wyroku? Bezgraniczna głupota - tylko czyja - bohatera czy autorów scenariusza. Odessana z realności błaha kupa. Ja nie wiem - może ten bohater cierpi na modny obecnie Zespół Aspergera. To by tłumaczyło jego totalne oderwanie od realności. I to "coś",bo filmem tego nie można nazwać, - trwa 2,07h. Doszukiwanie się przesłania, z uwagi na wtręty społeczno-ekonomiczno-pseudofilozoficzne w tym produkcie jest błędnym tropem. Nic tego nie obroni.

ocenił(a) film na 6
Malak_Al_Rahim

Głupota ludzka akurat mnie nie dziwi, czasami mam wrażenie, że sami wariaci są wokół mnie;) A co do wykształcenia, to dzisiaj studia są nie dla mądrych, tylko wytrwałych. No i w Polsce np. wielu ludzi wzięło kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich, co ja uważam właśnie za społeczny kretynizm. Filmu jeszcze nie widziałam, więc na jego temat nie mogę się wypowiedzieć

ocenił(a) film na 6
Malak_Al_Rahim

Takich kwiatkow w tym filmie jest wiecej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones