PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37573}

Upiór w operze

The Phantom of the Opera
7,6 1 100
ocen
7,6 10 1 1100
Upiór w operze
powrót do forum filmu Upiór w operze

Do diaska.

użytkownik usunięty

Szkoda tylko,ze nie wiedziałem,ze ten film leci,przez co go nie nagrałem.Teraz trzeba będzie pewnie czekać sto lat ,aby znowu go zobaczyć w TV.

jak Ci bardzo zależy na filmie...
Napisz do mnie - może będę mogła pomóc...? Ale ani słowa więcej na forum ;-)

jak Ci bardzo zależy na filmie...
Napisz do mnie - może będę mogła pomóc...? Ale ani słowa więcej na forum ;-)

użytkownik usunięty
Perlinka

perlinka... suchaj no... gdzie ty jestes... jaki twoj email mam internet od niedawna i jestem w tym troche ciemna... ale a propo tego filmu o upiorze z 1990 to musze z toba porozmawiac... zdobylam prawie wszystkie wersje upiora ale z ta mam problem... a ty mowisz ze cos o tym wiesz.. az mnie serce boli.. podaj swoj email! jak tamte osoby rozmawiaja z toba?

użytkownik usunięty
Perlinka

Perlinko, czy ja również mogłabym Cię prosić o kontakt? Oglądałam ostatnią wersję Upiora i chętnie porównałabym ją z wcześniejszą. Bardzo proszę:) Oto mój adres: ronja17@wp.pl

odpowiadam obu osobom - najlepiej było mi zostawic notke na BLOGU - prze dłużysz czas nie miałam w domu neta, więc nie bywałam tu często - nie mówiąc juz o tym, że nie było jak przepatrywać Forum pod każym dodanym przeze mnie filmem, czy osobą... Może to bedzie wskazówka na przyszłość - bezpieczniej jest się kontaktować z użytkownikami przez ich blogi. Jeśli ktoś nie ma Bloga, to pewnie jest to znak, że osoba nie życzy sobie kontaktu - to też pewien znak wskazujący, 'na czym się stoi'...

Co do sprawy filmu, nie wiem, jak to jest, że wszyscy od razu lecą do osoby, która film dodała :D Niestety na dzień dzisiejszy nie jestem już w stanie pomóc - bardzo mi przykro - wyjaśnienie znajdziecie na moim BLOGU - wystarczy kliknąć: http://www.filmweb.pl/User?id=29901 [www.filmweb.pl/User?id= ...]
Jest jednak szansa, że inne osoby z Forum pod tym filmem posiadają już jego kopie - może się Wam uda ten filmik zdobyć - powodzenia!

Perlinka

co do tego 'wyjaśnienia' na Blogu - już go nie ma. Co do 'pomocy' w sprawie tego filmu, niestety moje możliwości wyczerpały sie jakis czas temu :-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones