PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37573}

Upiór w operze

The Phantom of the Opera
7,6 1 100
ocen
7,6 10 1 1100
Upiór w operze
powrót do forum filmu Upiór w operze

"ma może ktoś ten film"? "a jak ma, to niech da"... Trochę przeglądałam FW i chyba nigdzie nie widziałam tylu poszukujących danego tytułu, co tu :P

ocenił(a) film na 10
porzucone

Ja mam nagrany z tv na VHS, jak ktoś jest w desperacji- co mogę zrozumieć niech pisze na pinks13@interia.pl :))

porzucone

Ja mam z napisami - jakość lepsza niż z TV.

Dla poszukujących po sklepach - niestety wersji polskiej po prostu w żadnym nie ma! To oczywiście duży błąd, ale niestety ciągnący sie po dziś dzień :/

ocenił(a) film na 9
porzucone

Marjetko,czy mogłabyś podać adres stronki z napisami do tego cudownego filmu.Po wielu poszukiwaniach mam go w końcu ,niestety w wersji oryginalnej.Bardzo się cieszę,że po latach mogę go znowu obejrzeć ale mój angielski ze słuchu nie jest najlepszy.

Wilma_3

Hmmm... Niestety, ale napisów nie pobierałam z netu...

ocenił(a) film na 9
porzucone

No to skąd je masz? Przepraszam,że się tak dopytuję ale tonący brzytwy się chwyta.Jeśli masz plik z napisami może mogłabyś podesłać na maila.

Wilma_3

Praca własna i tyle... Na podstawie angielskich z zakupionego DVD (na ebayu). Co do wysyłki - nie mam takiej możliwości (z pewnych względów)...

porzucone

Ja właśnie napisów szukam - sama usiłuję przetłumaczyć, ale nie wszystko dokładnie rozumiem. Kto dopomoże?

ocenił(a) film na 9
Wilma_3

Jeśli mimo upływu lat nadal szukasz "Upiora" z Burtem Lancasterem, to ja mam ten film , ale z lektorem. Pozdrawiam.

IrenaSz

Witam.
Od lat poszukuję tej właśnie wersji, jestem zakochana w tym filmie i nie mogę go znaleźć. Czy jest szansa na to, że w jakiś sposób otrzymam od Pani ten film, może być kopia. Proszę o kontakt j.fornal@chello.pl
Pozdrawiam

Wilma_3

Ja napisy mam z napiprojekt, tak więc jeżeli Twoja prośba jest nadal aktualna to spróbuj tamte.

porzucone

Na allegro jest

porzucone

jeśli by ktoś chciał to mam linki do tego filmu w jakosći dvd :) kontakt public_domain@o2.pl

porzucone

Film z napisami mozna pobrać tutaj: http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=6090030

ocenił(a) film na 9
porzucone

Ja mam ten film, ale z lektorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones