PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37573}

Upiór w operze

The Phantom of the Opera
7,6 1 100
ocen
7,6 10 1 1100
Upiór w operze
powrót do forum filmu Upiór w operze

widziałam go w Tv...dość dawno i tak szczerze to szukam go by zobaczyć jeszcze raz...licze , ze nasza Tv pusci go jeszcze kiedys...naprawde polecam - nikt nie pozałuje

Beta

całkowicie się z tobą zgadzam
mimo, że to nie wierna adaptacja książki, to jednak ta wersja podoba mi sie najbardziej ze wsz7y6stkich jakie widziałam.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Perlinka

ale wiesz...
własnie znalazłam w gazecie , ze w piątek na TV1 leci tyle, ze wersja Włoska i chyba tę sonie nagram...

Beta

hej
to będzie nowa wersja - a raczej pewnie jedna z najnowszych. Jestem bardzo ciekawa różnic między tą piątkową wersją (chyba z 1998 roku) i właśnie tą, która jest z 1989 :-)

ocenił(a) film na 10
Perlinka

faktycznie
...ja też jestem ciekawa - jak będzie różnica..hmm już za parę dni sie dowiemy

Beta

aha - super
tym bardziej, ze tarodukcja , która dopiero przed nami to produkcja z innego kraju niż ta z 1990 - to już może mieć duży wpływ na to, jak twórcy spojrzą na tę historię. Myślę ze w ogóle książka zainspirowała już tylu twórców zaróno filmowych, jak i od musicalu, że warto kilka wersji obejrzeć - dla porównania - ciekawe doświadczenie :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones