PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11403}

Upiór w operze

Il Fantasma dell'opera
5,4 835
ocen
5,4 10 1 835
3,7 3
oceny krytyków
Upiór w operze
powrót do forum filmu Upiór w operze

MI SIĘ PODOBAŁ...

ocenił(a) film na 7

choć nie była to może najlepsza wersja jaką widziałem, ale dla mnie to miał atmosferę i właśnie wreszcie nie był sztuczny i teatralny. Może ma tu znaczenie że mam słabość do J.Sandsa ? Warto było to zobaczyć...

użytkownik usunięty
Przemekm

ludzie jesli ktos wie cos na temat starszych wersji tego filmu to niech o tym napisze... moze ktos jakims cudem ma wczesniejsza ekranizacje upiora nagrana na kasate i mogby ja przegrac i odsprzedac... niech napisze swoj amail... to sie z nim skontaktuje... moze ktos zna jakos strone internetowa poswiecona starym filmom takim jak upior... bede sledzic ta strone moze w koncu ktos cos powie na ten temat

użytkownik usunięty
Przemekm

ze co???? Co ty muwisz bo nie moge w to uwierzyc... jestes jakims masochista czy co? Przeciez ten film to najgorsza wersja upiora jaka kiedykolwioek powstala... zacznuijmy od tego ze ona nigdy nie powinna powstac... ten fil nie zasluguje nawet na tom zeby sie na jego temat wypowiadac... rezyser bys skonczonym idiota... ten skorwiel nie powinien miec wogole do czynienia z rezyserka wszysscy ktorzy uwazaja inaczej tez sa nienormalni... moze mi jeszcz powiesz ze podobalo ci sie jak spal z tymi szcurami co ??? Albo jak przepolowil czlowieka na pol... i co zakochalabys sie w takim psycholu... romantycznie bylo nie... ?? Wlosi czy kto ten film nakrecil sa chyba najglubszym narodem... Moja ulubiona scena byl moment gdy go zabili... tylko to bylo fajne a reszta to smzira...

użytkownik usunięty

Ja po godzinie oglądania tego filmu myslałam że się porzygam, i wiecie co - jak on spał z tymi szczurami, to pomyslałam "kurde, jeszcze niech mu szczur laske zrobi", ja patrze, a on rozpina spodnie ______-----______ no myslałam że zlecę z krzesła )( A końcowa scena jak go zabijali była mistrzowska - jak Raoul mierzył do Upiora, to Christine nic nie mówiła, tylko jak go postrzelił, to dopiero się rozdarła, potem znowu nic, dopiero jak wsiedli do łódki, to znowu zaczęła krzyczec - CUDO. Ale najlepsze jak Upiór zabił tych wszystkich żołnierzy, wyszedł na koniec mola, zbliżenie na jego obrzydliwą morde i reflektory w ślepia (w jaskini światło dzienne - jes!), po czym policjant cudownie mu przydzwonił bagnetem w plecy :). Naprawdę, obejrzałabym sobie jeszcze parę filmów tego całego Dario, ale chyba na trzeźwo bym nie dała rady :).

ocenił(a) film na 4

"rezyser bys skonczonym idiota... ten skorwiel nie powinien miec wogole do czynienia z rezyserka wszysscy ktorzy uwazaja inaczej tez sa nienormalni"

Sam jesteś nienormalny, Dario Argento to reżyser kultowy, a tym, postem pokazałeś/aś poziom swojej inteligencji (czyli jej brak).

"obejrzałabym sobie jeszcze parę filmów tego całego Dario, ale chyba na trzeźwo bym nie dała rady "

Kolejna osoba która nic nie wie a mówi.

Dobra rada dla użytkowników poowyżej: lepiej nic nie mówić, niz coś powiedzieć i wyjść na idiotę.

ocenił(a) film na 4
Syaimaral_sama

W końcu dorwałem ten film i wytrzymałem przy nim tylko pół godziny.
Ogólnie film słaby wystawiam mu 4/10.

PS."jak przepolowil czlowieka na pol". Tak się składa że według mnie sceny morderstw były najciekawsze, natomiast reszta to była mdła gadka w stylu "kcham cię - ja ciebie też".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones