PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1137}
6,4 27 531
ocen
6,4 10 1 27531
4,9 10
ocen krytyków
Uprowadzenie Agaty
powrót do forum filmu Uprowadzenie Agaty

Bardzo dobry film

ocenił(a) film na 7

Od lat słyszałam o tym filmie, wiedziałam że jest po cześci na faktach, znalam hitorię "oryginału" ale nie widziałam filmu... musiałam do niego dorosnąć, ostatnio wpadł mi w ręce film z fragmentem w którym Cygan z gitarą spiewa piosenkę i postanowiłam obejrzeć całość. Jestem pod wrażeniem, momentami zabawny, momentami wzruszający... a zakończenie mnie zmiażdżyło totalnie, nie spodziewalam się że tak okrutnie zakończy sie filmowa historia... Jedyne do czego mam uwagę to długość filmu, jest stanowczo za krótki na tę historię, za szybko toczy się akcja, myślę że można było to ograć jeszcze lepiej... ale moze powstanie kiedys jakiś remake :)

19joanna86

U mnie to działo się wręcz przeciwnie. Jako mała dziewczynka (7-10 lat) miałam go nagranego na kasecie video i ( jak to kiedyś bywało, ze takiego dostępu do wielu filmów nie było) za każdym razem gdy mi się nudziło, to oglądałam. Z czystym sumieniem mogę napisać, że oglądałam go ponad 20 razy, za każdym razem przeżywając od nowa, wzruszając się na końcówce. Dziś pamiętam już fragmenty, ale nie chce go już oglądać z tego względu, że boję się że zburzy to cały jego fenomen w moich oczach. Dlatego ciągle traktuje 'uprowadzenie agaty' jako romans wszech czasów. Z drugiej strony ciekawi mnie jak bym oceniła ten film jako już dorosła osoba.

ocenił(a) film na 9
mba3107

eeee tam romans, ubaw po pachy, całe mnóstwo świetnych tekstów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones