PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1137}
6,4 27 545
ocen
6,4 10 1 27545
4,9 10
ocen krytyków
Uprowadzenie Agaty
powrót do forum filmu Uprowadzenie Agaty

a najgorsze to to, że jednak rodzice mają najczęściej rację - wystarczy zobaczyć jak się ta prawdziwa historia Kernowej zakończyła....

ocenił(a) film na 1
Potorecki

prawdziwa historia bu ha ha. szkoda że obrócona o 180 stopni. istna historia w krzywym zwierciadle. widać nie interesujesz się polityką

ocenił(a) film na 10
gregor123

Ale skąd taki wniosek? myślę, że to Ty raczej traktujesz temat powierzchownie - Wiesz jak się ten romans skończył? Ile jeszcze potrwał? Jak matka tego chłopaka sie dzięki temu chciała lansować? Sama młoda Kernowa pytana teraz o tę historię dyplomatycznie "nie chce się wypowiadać" wiec kto miał rację?

ocenił(a) film na 1
Potorecki

Sama młoda Kernowa pytana teraz o tę historię dyplomatycznie "nie chce się wypowiadać" - Pewnie zrozumiała jak zmanipulowana została i jest jej zwyczajnie wstyd.

gregor123

Jeśli zaś wypowiadamy się o tym filmie, to zgadzam się z tematem. Moim zdaniem też fajny, super dowcipny, nieco surrealistyczny film z bardzo głupim zakończeniem, który jest jego jedyną wadą. W dodatku wspaniałe piosenki pana Krajewskiego, których zapomnieć się w żaden sposób nie da :)

ocenił(a) film na 10
kronikarz56

O, właśnie! Muzyka była super! Ale po co chłopaka uśmiercali? K... naprawdę nie wiem

Potorecki

No cóż, ja sam tego naprawdę nie rozumiem. Uśmiercenie Cygana na samym końcu filmu jest po prostu, co tu dużo mówić, debilne i przygnębiające.

ocenił(a) film na 10
gregor123

Nie tyle zmanipulowana, co nie najmądrzejsza mówiąc delikatnie, tak jest niestety z małolatami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones