PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1137}
6,4 27 527
ocen
6,4 10 1 27527
4,9 10
ocen krytyków
Uprowadzenie Agaty
powrót do forum filmu Uprowadzenie Agaty

I ta obsada, polskie dzieło kinematografi... DLACZEGO NIE MA TAKICH FILMÓW TERAZ ??? co za klimat !!! 10/10

UPADLY_WIDZ

taaaak,równo 6 lat braliśmy ślub (22 lipca) i ksiądz zgodził się na to,by zaspiewano nam (cudownie zresztą) na wejscie Wielką Miłość i dzis AKURAT film "leci" ot,tak sobie w tv................niesamowite. 10/10

ocenił(a) film na 7
petrababy

Przy tym filmie łza w oku się kręciła, gdy usłyszałam samą już melodię piosenki, ale końcówka była wzruszająca i przepiękna brakło mi chusteczek.

UPADLY_WIDZ

zgadzam sie!! niesamowity film..

ocenił(a) film na 1
UPADLY_WIDZ

Może dlatego nie ma bo PRL-owskie aparatczyki nie widzą potrzeby zgnojenia życia kogokolwiek z opozycji politycznej?

ocenił(a) film na 4
UPADLY_WIDZ

Wg mnie główna aktorka schrzaniła film. Była tak niesamowice mdła i bezbarwna, że chwilami nie mogłam wytrzymać. Fakt, że lepsze to, niż niektóre żenujące komedie. Wg mnie są lepsze polskie filmy robione w dzisiejszych czasach, chociażby "Lincz". Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania:)

UPADLY_WIDZ

Uwielbiam Seweryna Krajewskiego i jego muzykę, dlatego dzięki niej film miał jeszcze większy urok :) Super!

ocenił(a) film na 8
UPADLY_WIDZ

Dla samej muzyki warto go było obejrzeć. Uwielbiam słuchać Seweryna Krajewskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones