PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539594}

Uprowadzona 2

Taken 2
6,7 134 564
oceny
6,7 10 1 134564
5,5 10
ocen krytyków
Uprowadzona 2
powrót do forum filmu Uprowadzona 2

W końu doczekałem się dobrej serii w kinie akcji. Świetna pierwsza część Uprowadzonej i dobra
druga dają nadzieję, że takie filmy jak Szklana Pułapka czy Zabójcza broń będą miały godnego
następcę w XXI wieku. Brakuje we współczesnym kinie wartościowych filmów akcji. Uprowadzona
wprowadziła pewien powiew nostalgii i mam nadzieję, że niedługo pojawią się kolejne filmy w tym
gatunku i podobnej konwecji. Tęsknię trochę za złotymi latami 80tymi i 90tymi filmów sensacyjnych.
Wymienione Szklana pułapka, Zabójcza broń, Twierdza to klasyki. Uprowadzona tak dobra nie jest,
jednak jako pierwszy film od dawna przynajmniej weszła na tą samą jakościową półkę.

ocenił(a) film na 5
TomasT

Jak dla mnie niesamowicie kiepski fim.
Fabuła dno.
Ta cała mafia to była jakaś kpina z organizacji przestępczych.
Scena z ambasadą totalna głupota.
A główny zły bohater? Raz, że bez wyrazu, dwa że prawi takie moralizatorskie teksty
(-Zabiłeś tych wszystkich ludzi, a to byli ojcowie i synowie.
-Bo porwali mi córkę i porywali inne dziewczyny, czyjeś córki i siostry itd.
-Nie, to się nie liczy.)
Sceny walki z szaloną kamerą, beznadzieja.

szkola__oczy

To czemu 5? Jesli taki kiepski?:) Poza tym ja tu pisałem o dwóch częściach, a nie jednej. Uważam, że chociaż dwójka jest gorsza od jedynki i rzeczywiście posiada kilka mało realistycznych scen, to ogólny odbiór jest dośc pozytywny. Fajne, typowo męskie kino;). Można się przy tym rozluźnić, a właśnie o to chodzi w kinie;)

ocenił(a) film na 5
TomasT

Pierwsza część rzeczywiście mogła sie podobać.
Ale druga to dla mnie porażka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones