PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539594}

Uprowadzona 2

Taken 2
6,7 134 577
ocen
6,7 10 1 134577
5,5 10
ocen krytyków
Uprowadzona 2
powrót do forum filmu Uprowadzona 2

Film mocno naciągany... aż za bardzo.Mnóstwo absurdów które tylko się nawarstwiały. Do pewnego momentu można to strawić ale nie przez 1,5h. Po filmie miałem wrażenie, że wyrasta nam nowy RAMBO. I do tego
wszystkiego niezniszczalna taksówka :) słyszałem, że niemieckie samochody są dobre ale tutaj ostro przesadzili. Albo po prostu kierowca taksówki zamontował super klosze które po czołówce nawet się nie zbiły. A sam
samochód po kilku mocnych dzwonach nie miał choćby jednego wgniecienia. Ale motyw zemsty taksówkarza będzie tematem na 3 część. Już nie mogę się doczekać...

kroket

Nie wiem jak to jest, że byłem niemal pewny, że film będzie miał min 8, bo na zasługuje, ludzie którzy dają taką ocenę nie powinny oglądać filmów, nie chcę nikogo obrazić, ale twoja ocena wydaje mi się chora, to film jest i był zajebisty.

ocenił(a) film na 4
dubstep0

Nie da się zrozumieć bełkotu który napisałeś, dlatego wcale mnie nie dziwi, że uważasz, że film był zajebisty. Niestety jest to kolejny film który próbuje zrobić z widza debila. Myślałem, że takie filmy przestali kręcić w latach 90. Film sensacyjny robiony na serio z taką ilością bzdur w dzisiejszych czasach jest nie do przyjęcia i niestety jest zwykłym gniotem.

ocenił(a) film na 4
dubstep0

Co w tym filmie było takiego super? To, że kobieta biega sobie po dachu, rzuca granatami i rozwala pół miasta ale oczywiście ani policja ani przechodnie tym się nie zainteresowali? to że nie mając doświadczenia ani prawa jazdy podczas ucieczki jeździ jak stara wyga. Ale to w zasadzie nie ma większego znaczenia bo ma niezniszczalnym samochód i zawsze wyjdzie z opresji bez zadrapania. Ale to jak stary namierza przez córkę swoje położenie bije na głowę wszystko. Dziewczyna miała by problem gdyby stary nosił buty na rzepy:) Na szczęście tak nie było i sznurówka po raz kolejny ratuję sytuację. Czyli od macgyver nic się nie zmieniło... sznurówki górą!!! . Przez taki bzdury film przestaje trzymać w napięciu po 15 minutach. Co ja gadam.... a po 20 wiadomo jak się skończy... Napisałeś, że "ludzie którzy dają taką ocenę nie powinny oglądać filmów". Masz 100% racje takich filmów nie powinno się oglądać. Chyba, że ktoś ma nadmiar czasu i lubi go tracić.

ocenił(a) film na 4
kroket

Brawo- ładnie napisane:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones