PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539594}

Uprowadzona 2

Taken 2
6,7 134 577
ocen
6,7 10 1 134577
5,5 10
ocen krytyków
Uprowadzona 2
powrót do forum filmu Uprowadzona 2

Czyż nie lepiej było pozostawić widza z efektem jaki pozostawiła o niebo lepsza część pierwsza ?
Po obejrzeniu 2-ki pozostaje wrażenie wylewającej się z tego filmu głupoty i niczego więcej.
Sama akcja to stanowczo za mało , żeby być chociaż troszkę zadowolonym.
No , aż nie chce mi się wierzyć , że planowana jest część 3.

ocenił(a) film na 6
bodek75

W pełni się z tobą zgadzam.
A czemu powstał sequel? oczywiście dla pieniędzy.

użytkownik usunięty
OLIN1

oczywiście dla pieniędzy,ale twoich?Nikt nie kazał ci iść na ten film,a jak ci się nie spodobal to spodobał się innym proste.

ocenił(a) film na 6

Poszedłem na film ponieważ podobała mi się część pierwsza i miałem nadzieję że część druga będzie tak samo dobra okazało się inaczej a to jest zwykłe naciąganie ludzi pierw zrobią jeden niezły film żeby przekonać do siebie odbiorców a potem robią kontynuacje byle jak bo wiedzą i tak że widz obejrzy film w kinie bo będzie miał nadzieję na kolejny dobry film a oni zarobią

Ale oczywiście komuś uprowadzona 2 mogła się spodobać ma do tego prawo

użytkownik usunięty
OLIN1

Ale nie pisz,że naciąganie.Mi 1 bardzo się podobała i dwójkę mam zamiar obejrzeć jednak wiele osób czekało na kontynuacje skoro ona powstała,a,że przy tym twórcy mają kasę to co innego,bo naciąganie to jest wtedy kiedy jest 3d bez 3d.

ocenił(a) film na 6
bodek75

Z tego co wiem to jak postanowili zrobić w ogóle taki film to Luc stwierdził że zrobi trylogie choć dla mnie takich filmów nie powinni kontynuować. Fabuła ciekawie wiąże się z 1 częścią. Jestem ciekaw co pokażą w trójce.

użytkownik usunięty
bodek75

Po części się zgadzam. Poszedłem do kina tylko dlatego, że pierwsza część mi się podobała. A druga? Niczym nie różniąca się od pierwszej, stąd też moja ocena 8/10. Koleś szuka zemsty za swojego 'grzecznego' syna - to jesdyna różnica w tym filmie, reszta to samo.

Bądź co bądź - fabuła tych dwóch filmów dość ciekawa, przez większą cześć filmu coś tam się działo, więc nie jest aż tak źle jak niektórzy piszą ;) Oglądałem znacznie gorsze filmy... :P

No ale trzecia część to już przesada

bodek75

Zgadzam się. Totalnie zbędny sequel. Fabuła nie posiadała dosłownie żadnego wątku jaki byśmy chcieli, aby był rozwinięty w późniejszych filmach. To tak samo jakby miała powstać kontynuacja Leona Zawodowca. Co jest najgorsze? Że powstanie jeszcze bardziej zbędna, trzecia część.

bodek75

Wychodzi na to, że w 3 części rodzinę musiałaby ratować żona :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones