PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180538}

Usłyszeć ciszę

Hear the Silence
7,0 124
oceny
7,0 10 1 124
Usłyszeć ciszę
powrót do forum filmu Usłyszeć ciszę

w TvP1.
Film jest oparty o wydarzenia autentyczne. Myślę, że z ciekawością go obejrzę, może jako swoiste memento wobec tego co robią niektórzy pseudolekarzyny czy im podobni, niszcząc zdrowie i życie ludziom i rodzinom.
Na pohybel zbrodniarzy medycyny!

P.s: A tak swoją drogą - czy ktoś już oglądał ten film, bo troszkę może dziwić brak wpisów opinii na jego temat?

ocenił(a) film na 10
komentarz

Sprostowanie:
Emisja tego filmu 26.10.2008 r. (korzystałem z programu Tv na sobotę 25 października) czyli dziś i za chwilę o godz. 2:55, ale jeszcze na 5 minut przed zmianą czasu na zimowy ;-)

Przepraszam.

komentarz

ja właśnie oglądam zobaczymy co to będzie

ocenił(a) film na 10
komentarz

I jak to ktoś napisał w swej opinii o tym filmie:
Jest to film wstrząsający jeszcze z jednego powodu, jakże istotnego w obliczu "pomyłki" lekowej.
A mianowicie, opowiada, jak wielką siłą są firmy farmaceutyczne, jak wielkimi środkami pieniężnymi dysponują i jak nie cofną się przed tym aby w imię własnych interesów i pieniędzy, przyciszyć niewygodnych głosicieli prawdy.

ocenił(a) film na 10
komentarz

Z treści filmu: Wypowiedź przedstawiciela chyba ministerstwa zdrowia(?) do lekarza, który podjął badania nad potrójną szczepionką "MMR" i jej ewentualną szkodliwością, wywołującą autyzm u dzieci:
(...)"Nie przyznamy ci środków na badania, bo to nie jest w intheresie szpitala".
Szkalowany przez "poprawnych politycznie" antymedyków, dr Wakefield, który bezsprzecznie udowodnił związek MMR (szczególnie angielskiej
wersji) z autyzmem, zmuszony był wyemigrować do USA.

ocenił(a) film na 10
komentarz

Przy okazji:
Jak myślicie, jakie odpowiedzi będą najczęściej słyszeć chorzy polscy pacjenci szpitali czy poradni medycznych, które obecnie istniejący rząd zamierza -jak to delikatnym językiem się określa- skomercjalizować, tudzież sprywatyzować, a więc poprostu wyprzedać za psie grosze? Co usłyszą gdy zgłoszą się chorzy po pomoc do owych, wtedy już przedsiębiorstw zarobkowych (marketingowych)?

Czyż nie usłyszą podobnych słów, jak ów uczciwy lekarz w tym filmie, dr Wakefield:
(...)"Nie przyznamy ci środków na badania, bo to nie jest w intheresie szpitala"?
/prawda w oczy kole? :/

ocenił(a) film na 10
komentarz

bardzo chcę obejrzeć ten film, ale niestety nigdzie go nie mogę znaleźć. jestem na etapie młodej matki, która próbuje się czegoś dowiedzieć o szczepieniach i wiecie co...straszą mnie tylko sanepidem i nic poza tym. nawet nie oglądając tego filmu wiem i czuje się jak więzień w niby wolnym Państwie. Mam szczepić i koniec bez żadnych ceregieli i wyjaśnień...niestety nie żyjemy w czasach demokracji tylko w czasach obłudy i kłamstwa. A za kilkadziesiąt lat te wszystkie szczepienia, które miały być takim dobrodziejstwem, okażą się największą zbrodnią przeciwko ludzkości.

ocenił(a) film na 8
matia4

obejrzałam na youtubie, szukałam dokumentów o szczepieniach, a nie mogłam oderwać się od fabuły, świetny film! świetnie zagrany przede wszystkim, a zachowania lekarzy pediatrów oddane w 100%...

ocenił(a) film na 2
matia4

jak na razie nic nie wskazuje na to, że szczepienia są zbrodnią przeciw ludzkości.
Wakefield okazał się oszustem, który spreparował badania na zlecenie firmy prawniczej, za co został skazany

ocenił(a) film na 6
nie_zarejestrowany

Nieprawda, to jego wrobili. https://www.youtube.com/watch?v=mT0VzAvfnb4

ocenił(a) film na 2
monifoto

chyba jednak, nie, bo po pierwsze w sądzie sam się przyznał, a po drugie żadne badanie naukowe nie potwierdziło jego rewelacji

komentarz

Kurde, przegapiłem..

ocenił(a) film na 8
dumek96

https://www.youtube.com/watch?v=E_VcBEXIzKY

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones