PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746413}

Ustawka

Fist Fight
5,5 10 321
ocen
5,5 10 1 10321
6,0 4
oceny krytyków
Ustawka
powrót do forum filmu Ustawka

Super komedia, oby więcej takich filmów i z takimi aktorami. Film jest zwariowany i śmieszny, jeżeli ktoś nie ma poczucia humoru to nie powinien brać się za oglądanie filmu.

ocenił(a) film na 2
ANGEL911

Do tego filmu trzeba fatalnego poczucia humoru.

MariaJ

Zawsze możesz nakręcić lepszy film, wymień jakie są dobre komedie.

ocenił(a) film na 2
ANGEL911

No nie wiem, Ice Cube grał w kilku dobrych komediach, m.in. wszystkie 3 Piątki (Friday) czy 21st i 22nd Jump Street. Spodziewałam się więc po tym filmie czegoś bardziej w tym stylu. Jeśli nie widziałaś(łeś) to serdecznie polecam.

MariaJ

Oglądałem wszystkie :-) Ustawka to była bardziej zwariowana komedia, ale moim zdaniem też bardzo fajna. Polecam oglądnąć komedię Barbershop, moim zdaniem też fajny film. Ocena jak na taki film 2 to moim zdaniem za mala, ale każdy ma swój gust.

ocenił(a) film na 2
ANGEL911

Przyznam szczerze, że nie dałam rady obejrzeć do końca, ale może faktycznie trochę przesadziłam z tą 2ka. Obejrzę chętnie barbershop, dzieki!

MariaJ

zajeku*wabisty film, polecam

ocenił(a) film na 1
ANGEL911

Ehh, uwielbiam tego typu argumentacje: nie podoba ci się? To nakręć lepszy film.
Co z tego, że żeby oceniać filmy nie trzeba być ich autorem wystarczy mieć jakiś gust i poczucie estetyki xD

ANGEL911

film jest słaby

ocenił(a) film na 1
ANGEL911

No, jeden gość się masturbuje a drugi to ogląda.
Poczucie humoru? Chyba na poziomie podstawówki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones