PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299112}

Utkwiony

Stuck
6,0 843
oceny
6,0 10 1 843
Utkwiony
powrót do forum filmu Utkwiony

Nie czepiając się Faktów, Które nie są Prawdziwe postać poszkodowanego jest przesadzona facet z połamanymi nogami,przebitym brzuchem i pobity przez kobietę zostawiony na 24 h w takim stanie kolejno zawinięty w czarny worek w pewnym momencie wstaje i podejmuje walkę. Żenada... Terminator by miał problem a co dopiero zwykły starszy pan. Coś Co powinno Być Motorem napędowym (oparty o fakty) sprawia, że film jest gorszy... Wymyślona postać w komedii mogła by przeżyć Coś takiego w Thrillerze na Faktach coś takiego nie pasuje...:/

To jest ciul mnie wkurzyło to jak ta latynoska czy ch.. wie kto chciala mu pomoc i pukala w ta szybe i do niego gadała zamiast leciec po pomoc. A nie walic w szybe przez klikanascie sekund i z nim gadac a on cierpi i prosi o pomoc. Ja jak bym takie cos zobacyzl od razu bym lecial no i ten ojciec... szczerze mowiac na koniec myslalem ze jak w tym filmie byli wszyscy poje.... myslalem ze na koniec Ci ludzie go do tego garazu wpchna zeby sie spalił. Tak jak podobnie bylo w Eden Lake kto ogladał ten wie

użytkownik usunięty
hery_dominik

I to było by bardziej do uwierzenia a nie teraz Facio może powiedzieć o tym, że sąsiadka nie zrobiła nic i sprawa o którą się rzucał Mąż tej latynoski i tak wyjdzie na jaw. Nieoczekiwanie LATYNOS na końcu robi się na Bohatera i pomimo, że na początku był na nie Leci pierwszy. To było żałosne ... masz Rację

ocenił(a) film na 7

Oni (latynoska rodzina) byli tam nielegalnie i dzwonienie po policję było dla nich jak poderżnięcie sobie jaj. A w sumie czemu na końcu przyszli to nie wiem, ale fakt, że temu dziecku najbardziej zależało. Hehehe, w sumie nie pomyślałam, że mogło by się to skończyć wrzuceniem tego typa do ognia :) To by było dopiero mocne i zaskakujące jak dla mnie ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones