PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804692}

Utrzymanek

Kept Boy
4,6 315
ocen
4,6 10 1 315
Utrzymanek
powrót do forum filmu Utrzymanek

5,5/10

ocenił(a) film na 6

(...) Wiele elementów składowych „Utrzymanka” działa: to film mieniący się słonecznym, kalifornijskim blaskiem, o miłości prawiący z dość zaskakującej perspektywy. Najbardziej boli fakt, że zawiłości relacji gigolo-sugar daddy nie poświęcono tu ciut więcej uwagi. Nieprzemyślana i krótkowzroczna wyda się niektórym scena finałowa. Szczęśliwym trafem okazuje się jednak „Utrzymanek” dostatecznie zgrabny i nie musi być nadzwyczaj mądry.

Pełna recenzja: wellalwayshavethemovies . wordpress . com

MyNameIsDeath

Też boleje na tym że relacja gigolo-sugar daddy jest poratowana tak mimochodem, niestety całość mam wrażenie nieudolnie próbuje podejść do tego tematu ):

ocenił(a) film na 6
buterfly

Z tego, co pamiętam (a trochę już zapomniałem o tym filmie), to punkt wyjścia był ciekawy i nawet rzadko w filmach podejmowany, a potem... nic się z tego nie rozwiązało. Chyba nawet w drugiej połowie zacząłem oglądać zupełnie inny film, bliższy typowej komedii romantycznej...

MyNameIsDeath

Dokładnie z biegiem filmu odczułem wrażenie że film staje się komedią romantyczną i to raczej słabych lotów ):

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones