PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624429}

Uwięzieni

Stash House
5,1 2 516
ocen
5,1 10 1 2516
Uwięzieni
powrót do forum filmu Uwięzieni

1. Skoro mieli tak zaawansowany system monitoringu, rozpoznawanie twarzy, zabezpieczenia w domu nie chce mi się wierzyc, że nie mieli jakiegoś polączenia z policją albo ochroną, która powinna zostać zaalarmowana i pojawić się w kilka minut.
2. Wybucha granat, padają strzały, na około słychać krzyki i żaden z sąsiadów nie zareagował. Nie wezwał pomocy...
3. Napastnik strzelał tyle razy, ze musiałby byc slepy(a nie był amatorem), zeby trafić w płot czy ściane, podczas gdy mial ich tak blisko.
4. Czemu nie dali im tego faceta? Każdy człowiek w obliczu zagrożenia oddałby im tego gościa, pozwolił odjechać a następnie spisał numery rejestracyjne i dzwonil na policje.
5. Akurat telefony musieli wyrzucić, co juz bylo najwiekszym absurdem.
6. I wreszcze zastanawiam się dlaczego oni sami nie kupili tego domu/ dlaczego nie włamali się gdy stał pusty i nie wzięli tego goscia tylko akurat zaraz po tym jak ktoś go kupil.

ocenił(a) film na 5
TomorrowlanD1991

1. System monitoringu założyli najprawdopodobniej ci z mafii, więc to by było dziwne, gdyby mieli połączenie z policją.
2. Dom jest pancerny, więc zapewne i ściany były dźwiękoszczelne (poza tym ten mąż mówił coś w stylu, że z tego domu nie będzie czegoś tam słychać). Chociaż strzelali poza domem, więc tu masz rację :)
3. To akurat jest totalnie nierealne.
4. Nawet gdyby im go dali, to i tak by ich zabili, bo widzieli za dużo (m.in. ich twarze).
5. Takie typowe. Żeby im nie przeszkadzano.
6. Było wytłumaczone. Poprzednio dom należał do faceta, który się w kościele zastrzelił i ,jak Dolph Lundgren mówił, był opiekunem domu. A że sprzedał dom i ktoś się do niego niedługo później wprowadził to na to 'mafia' wpływu nie miała. Poza tym nie mieli kluczy (co mówili na początku filmu, że bez klucza nic nie zrobią).

Chociaż przyznam, że mi ten film również w paru momentach wydawał się absurdalny (zamiast uciekać do drzwi to po broń).
Pozdrawiam!

TomorrowlanD1991

Pfff a co myślałeś, że będziesz oglądał film dokumentalny ? Naprawdę jesteś aż tak głupi ?

TomorrowlanD1991

I piszę to koleś który ocenił Avatara na 9 hehehe niezły trolling

ocenił(a) film na 3
mativandamme

Po pierwsze myślałaś! Po drugie co z tego, że oceniłam Avatara na 9, co to ma do rzeczy? Widze, że już mnie prześwietliłeś/aś...
Domyślam się, że chodziło Ci o nierealność Avatara, ale jak wiadomo jest to film z gatunku Sci-Fi, więc nie spodziewałam się po nim, że będzie to film dokumentalny. Natomiast po thrillerze spodziewam się czegoś, co będzie miało jakikolwiek logiczny sens, co nie będzie zmuszało logicznie myślącego człowieka do łapania się za głowę, bo po prostu taka historia nie mogłaby się wydarzyć. A w ogóle to każdy ma prawo do wyrażamoa własnych opinii. Mnie się film nie podobał, a Ty nie musisz od razu prześwietlać mojej całej historii na filmwebie, żeby udowodnić, że nie mam racji. Poza tym nie znam pojęcia słowa trolling, widocznie za stara już jestem...

TomorrowlanD1991

To tylko film człowieku rozluźnij poślady ;D Filmy nie muszą być realny do bólu. Dalej nie kumasz ?

ocenił(a) film na 3
mativandamme

Widze, że masz 13-15 lat i spory problem ze sobą. Jak można do kobiety pisać "człowieku" ? Szkoda życia na bezcelowe dyskusje :)

TomorrowlanD1991

Dla twojej wiadomości mam 19 lat człowieczku i powtarzam rozluźnij poślady :) widać nie wyczuwasz ironii

ocenił(a) film na 3
mativandamme

ale o co ci w ogóle chodzi?

TomorrowlanD1991

A widzisz jaka nie kumata ahahahahahahaha

ocenił(a) film na 3
mativandamme

Obrażać w internecie możesz każdego. Znajdź sobie kolegów, albo jakieś zajęcie... zrobisz tym przysługę i sobie, i ludziom którzy na filmwebie są po to by oceniać filmy, a nie wyzywać obcych ludzi ;)

TomorrowlanD1991

A czy ja cię obrażam ? głodnemu chleb na myśli xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones